Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

vand bluethoot gps pentru laptop


VIRGIL TIMIS

Postări Recomandate

  • Members

vand bluethoot gps pentru laptop stare buna eu nu pot merge cu laptopu deschis ca ami ocupa jumatate de parbriz este functional eu l-am folosit cu AUTOMAPA 6 are acumulator intern dar poate fi folosit direct de la laptop nu trebuie acumulatori sau alte acareturi    pret 90 lei nimic mai mult sau mai putin .eu am vrut sa renunt la gps mic pt el dar m-am inselat de dimensiunea mare a laptopului .Recomand pt camion mare predare personala in TIMISOARA SAU PE EXTERN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi spui te rog frumos mai multe detalii....sau ce model este mai exact caci o sa caut eu pe net.Ma cam intereseaza un gps receiver din asta dar mai degraba pe USB nu prin Bluetooth.Se poate sa trec prin timisoara sapt ce vine si ne-am putea intalni sa facem tranzactia.Merge si cu AutoRoute?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Colegilor odata ce merge cu un program de GPS inseamna ca e compatibil cu oricare care se pot instala pe un laptop

Nu prea cred.  Sunt softuri  si antene care accepta doar anumite protocoale de comunicare si porturi pentru a putea lucra.

E bine ca suntem multilateral dezvoltati dar nu trebuie sa dezinformam.

Eu zic sa se posteze si specificatiile jucariilor atunci cand se vand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vrei specificati intri si pe google si vezi tot ce vrei sa stii despre un produs ...........eu am verificat produsu al dau cu tot cu harta numai personal nu vad de ce te bagi in seama daca vroiam sa fraieresc pe cineva cum crezi nu o faceam in acest stil eu in primu rand am un D-ZEU tu nu ai ca vad ca ma judeci fara sa ma cunosti .atata timp cand vand produsu al probez in fata lui ai instalez harta nu vad care e problema ................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

vrei specificati intri si pe google si vezi tot ce vrei sa stii despre un produs ...........eu am verificat produsu al dau cu tot cu harta numai personal nu vad de ce te bagi in seama daca vroiam sa fraieresc pe cineva cum crezi nu o faceam in acest stil eu in primu rand am un D-ZEU tu nu ai ca vad ca ma judeci fara sa ma cunosti .atata timp cand vand produsu al probez in fata lui ai instalez harta nu vad care e problema ................

Nu-ti raspundeam tie in primul rand.

Eu cred ca nu te-am acuzat de nimic . Nu te cunosc intradevar si cred ca nici nu ma "bag in seama".

Am spus doar ca ar trebui sa dai specificatiile sau cel putin modelu jucariei.

Cat despre specificatii pe GOOGLE am tastat specificatii pentru "GPS ul lui VIRGIL TIMIS" si nu stiu ce sa aleg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

am eu fata de bisnitar,te inseli,nu ami cere de mancare ,al vand sa ajut pe cineva dar nu este obligatoriu sa fie cumparat,eu nu pot folosi laptopu in mers ca e mica cutia de chibrite ,,,,,,,,,,cauta in alta,sau pt tine ati pot face oferta al las de la 150 ron la 120 ati convine :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

am eu fata de bisnitar,te inseli,nu ami cere de mancare ,al vand sa ajut pe cineva dar nu este obligatoriu sa fie cumparat,eu nu pot folosi laptopu in mers ca e mica cutia de chibrite ,,,,,,,,,,cauta in alta,sau pt tine ati pot face oferta al las de la 150 ron la 120 ati convine :P

,,,,,,daca se mai intereseaza careva de el il lasi de la 200 ron la 150 ron hi hiii ;D;),,,,,,,,,pe u,n umbli virgil timis,,,?parca mii dor de commenturile tale,,,!!!prin franta cred ca esti,,,!!!acolo unde visezi sa faci curse cred,,,!!!vezi ca au amenzi mari francezi la radare,atentie la viteza,,!!!,,ha haaa :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.