Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

DESPRE PANEURO TG MURES


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Am fost chemat la ei la un interviu saptamana asta mai exact(28.11.2011) ca sa vezi conditi de angajare:

-experienta cat de multa daca se poate pe tir sau camion

-atestate,vizite medicale

-cazier curat

-CONDITIE OBLIGATORIE:domiciliul in Tg.Mures

-ce masini ai mai condus etc.

-daca ai condis pe polei (mi s-a parut cea mai proasta intrebare avnd in vedere ceva experienta pe camion si pe turisme in cazul meu .)

Astea cam toti le avem intr-o mare sau mica parte ma refer la experienta eu am 1 an si 3 luni pe septica

Beneficii din partea Paneuro:

-salar pana la 1200 de lei

-diurna

-tichete de masa

Mentionez ca am fost chemat la interviu pentruca vor sa mareasca parcul auto cu dube de 3,5 t asta incepand din ianuarie 2012 pentru distributie interna

Si la final am intebat-o pe doamna de acolo de ce este OBLIGATORIU DOMICILIUL in Tg Mures surpriza :

....pai nu avem tot timpul curse si de aceea am stabilit in asa fel incat angajati nostri sa vina oridecateori sunt solicitati si atunci concluzie:

cum mama dracului sa ajungi la salariul asta care avand in vedere traiul din ziua de azi ,e mic daca ei nu prea i-ti dau curse ....in fine doamna de acolo era f de treaba si mi-a zis ca o sa mai fie un interviu in ianuarie cu BOSS-ul cel mare si cu siguranta o sa ne mai vedem

Acuma ce sa zic mai stau pe blot pana in ianuarie sa vedem ce ofera ei ce sa zic cam atat despre PANEURO TG. MURES

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare, eu zic ca daca gasesti ceva in alta parte sa mergi fara retinere, iarna e grea si fara munca e greu. Eu ma vad pe mine, lucrez la ADA TRANSCOM din reghin daca sti, la Marian mai exact. Plateste foarte slab, as cauta cat mai repede in alta parte dar unde? Maine trebuie sa merg si eu la astia de la PANEURO, dar dupa ce se discuta prin "vale" nu prea are rost sa merg. Deja au mers vreo 30 de soferi cred. As incerca dar daca numa din ianuarie e mai naspa, ma gandeam ca apuc sa lucrez ceva pana la sarbatori. Te salut si multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.