Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Alcoo l?ce-i ala?nu este in vodkabulariu meu,stai sa-l caut in whiskypedia… :))


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Members

Nasol , ca acum nu mai raspunde casco de daune ca era luat in freza colegu'. Asa am patit eu la Arad ..am baut seara cu un coleg si ne am ametit si colegu asta de la satu mare a inceput sa se dea la mine ...cam bate si d'astea ...din senin asa.. M am certat cu el si s a suit nebunu la volan a tinut-o ambalata in blana vreo 30 de min dupa care a plecat cu Magnumu din parcare si era sa se suie pe giratoriu ala de la OMV de pe centura (langa METRO) ca eram in parcare acolo. Drumuri bune colegilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dragi colegi....sunt din Iasi si in drumurile mele inspre casa ma intersectez constant cu acesti,,colegi"...de ce am pus in ghilimele colegi?....nu o data erau sa imi ia oglinda  din mers..nu o data a trebuit sa intru pe exterior pina la maxim sa evit o coliziune.....nu o data am fost depasit pe linie continua..in curbe etc....desi drumul era cu gropi ori damburit..nuuuuuu.....sub 90 nu circulau...pur si simplu nu au mila de masini...dau in gropi cu ele ori sar peste praguri fara nici cea mai mica reactie de a frana...am ajuns la concluzia ca sunt fosti tractoristi scapatati in meseria de sofer..cu unul chiar m-am luat la harta cand am vazut cum izbea masina prin gropi si ca sa citez raspunsul lui,, da ci blea....ci nuti placi.....merji masina ghini..di ci sa nu mierg cu viteza" am incheiat citatul, concluzia o trageti voi....cu respect va salut pe toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.