Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Comunitate pentru incepatori


razvan_zvr

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

De ce nu incercati din prima singuri pe masina ? Cu un navigator bun nu ai probleme pe comunitate,mai ales daca mergi la o firma ce are masina dotata cu toate aparatele de taxare nu cred ca nu veti putea sa va descurcati,eu sincer va spun fara sa ma laud si pe tara si pe comunitate am inceput singur,am stat prima cursa 1 ora in curte la Kaufland DC in Ploiesti ca sa bag la rampa dar asa am invatat,nu cu vreun coleg care se crede veteran ca in armata si am inceput pe salariu normal nu e corect sa primesti bani mai putini .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sal colegi

sandule exact cum spui tu . eu am inceput in luna octombrie singur dar afara .

am luat capul din luxemburg si am mers cu el pana in rotterdam unde am si primit cursa , si ce sa zic o saptamana mi-a fost mai greu . acum nu mai am probleme nu este chiar usor dar nici extrem de greu numai ca nu gasesti firme care sa te trimita singur asa din prima . in germania am prins si zapada si m-am descurcat . acum dupa sarbatori incep din nou dar echipaj si sar prin manchester dar ii dau inainte ce sa fac .

drumuri bune sa aveti colegi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.