Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Izometal Confort Timisoara ,informatii va rog !


Postări Recomandate

  • Members

Din ce stiu eu despre ei, nu e doar o firma, e un grup de firme, de aici iti dai seama ce inseamna asta... Si nu e doar firma de transport, ci  constructii, transporturi, au ceva restaurante, hoteluri... In fine, firma noastra a fost subcontractor la ei pt mai multe lucrari  in diferite locatii din tara. Cu platile stau ff prost, avem bani la ei si din septembrie de incasat. Acuma ce  banuiesc ca te intereseaza pe tine e ca au in curte vreo 80 camioane de tot felu fara soferi... Bascule, cap tractoare, camioane de 15t, de 7,5, dubite, etc. Din auzite de la soferii lor platesc ff putin, te alearga roata prin tara pe la toate lucrarile lor, chiar si cate 200 km cu un palet de ciment. Un ex concret, am vb cu un sofer de la ei de pe o septica care era plecat de luni dimineata, era vineri dupamasa, el nu a ajuns inca acasa, bani nu mai avea si l-au sunat sa plece la Buc... Camioanele care le-am vazut erau toate dupa 2000. Asta e ce pot eu sa-ti zic, restu nu stiu. Si inca ceva, sefu` ala mare e unul dintre cei mai bogati oameni din Ro... Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.