Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Torello Transporti


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Members
Colegi azi am aflat nu se merge (se respecta programul)la program adica arunci diagrama ce se lucreaza in 2 (numai daca esti smecher lucrezi singur)colegul este considerat incepator numai daca te accepta titularul ca sa faca banii cu tine egal astfel...
Mai colegule i-mi pare rau pentru tine dar tare proaste informatii mai dai,exact ca si povestile de pe parcare,una la mana la Torello 99 la suta din camioane sunt cu card, a doua daca esti incepator normal ca te da in doi cu un titular iar atunci se platesc 80 euro pe cabina,acum sa-l vad pe ala care accepta sa ia 40 in loc de 60 cat are ca te ia cu el pe cabina, eu si inca vreo 98 la suta inseamna ca suntem smecherii ca lucram singuri pe cabina,apropo la Torello sunt exceptii echipajele frate,nu mai vorbii deamoaca daca nu stii...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
:-o SALUT.CEI CARE LUCRATI LA TORELO,AVIZ:CIND PLECATI IN CONCEDIU SA FITI PREGATITI CA ULTIMUL SALARIU VI-L DA CIND VA INTOARCETI....DACA VA MAI INTOARCETI

Colegule,daca esti sofer cum zicea un altul,cand descarci la Somaglia intrebi unde e asta in Africa ;D ,nici nu e de mirare,personal nu am avut astfel de probleme,doamne fereste,dar e chestia ca la orice firma,ai avut probleme ai luat amenda ca nu-ti stii face programul si tu zici ca e din cauza lor,e doar povestea ta...ei stiu de ce-ai luat amenda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu,mai fac angajari la torello?.eu acum lucrez la galex,dar as vrea sa plec de la ei ,ca se sta prea mult afara.bineinteles ca vreau singur pe cabina?am nr ala de italia si mai am un nr de romania,de la un coleg cu care m-am intalnit la milano,sunt valabile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegu,mai fac angajari la torello?.eu acum lucrez la galex,dar as vrea sa plec de la ei ,ca se sta prea mult afara.bineinteles ca vreau singur pe cabina?am nr ala de italia si mai am un nr de romania,de la un coleg cu care m-am intalnit la milano,sunt valabile?

De unde esti colegu ce zici ca lucrezi la Galex?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
nu ma incanta deloc 40 euro pe zi...ma gandeam ca totusi se castiga mai mult...

Mesajde SirRaffy » Dum Apr 07, 2013 2:03 pm

impreuna cu sotia s-ar aduna 2700 pe luna...tot ar fi ceva !

iti pare cunoscut mesajul asta SiRaffy !

cine d,zeu crezi ca te ajuta cu vreo informatie dupa asemenea mesaj !

Mesajde SirRaffy » Mie Apr 24, 2013 12:48 pm

bine tati hai vino cu solutia salvatoare.da-mi firma unde sa castig bani multi cum vreti toti.eu spre deosebire de voi nu-mi permit sa stau acasa.platesc chirie, nu am propria mea casa lasata mostenire de la parinti.nu sunt nici eu de acord sa muncim pe bani putini dar care e solutia?hai sa vedem un raspuns briliant de la mintile voastre luminate !

crezi ca esti singurul in situatia aia care zica ca esti tu, ?.tu esti multumit ca mergi cu sotia si tot ii 2700 ! [-x[-x

te mai miri ca scad astia slarile !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu sunt singurul dar nu sunt nici de parere ca decat sa muncesc degeaba mai bine stau degeaba...ma asteptam totusi la torello cu contract pe slovacia sa se plateasca 120 pe cabina...in fine.daca nici aici nu ai ajutor atunci unde?(si ptr cultura generala a unora nu am schimbat inca locul de munca ptr altul cu bani putini...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
nu sunt singurul dar nu sunt nici de parere ca decat sa muncesc degeaba mai bine stau degeaba...ma asteptam totusi la torello cu contract pe slovacia sa se plateasca 120 pe cabina...in fine.daca nici aici nu ai ajutor atunci unde?(si ptr cultura generala a unora nu am schimbat inca locul de munca ptr altul cu bani putini...)

ajutor cred ca doar de la dumnezeu daca ceri !

pt ca in zilele astea cam rar sa primesti de la cineva !

parerea mea ii ce face omul cu mana lui , ,,stii ce inseamna !

nu te baza pe nimeni sa te ajute !bafta si numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Members

Salut colegi.

Care dintre voi a fost la interviu la Torello in ultima luna si jumatate,ca eu am fost totul era ok mi s-a spus ca sunt acceptat si urma sa primesc telefon de la ei,eu in tot acest timp i-am sunat si ma tot amanau...pana ieri cand am sunat din nou si am primit vestea ca ....cel cu care vorbeam eu si cel care m-a acceptat sa lucrez ..nu mai lucreaza in firma ..adica un anume domn Ionut.....

Asadar cine se afla in aceeasi situatie sau orice altceva imi puteti spune.Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost si eu la interviu cine stie daca il cheama Ionut si tot acolo lucreaza la torelo intri numai daca ai pe cineva din firma depinde de noroc daca au nevoie urgent te angajeaza sunt soferi la torello ce stau mai mult de 3 luni dar e sansa de sarbatori multi pleaca in concediu te mai amana la telefon asta e .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.