Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sarbatori Fericite Soferii.RO


levier

Postări Recomandate

  • Administrators

  Echipa Soferii.RO va ureaza Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi !!  

Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire  , implinirea tuturor dorintelor , sanatate , fericire  si traditionalul LA MULTI ANI !!!

Stefan Hrusca - Colinde ( romanian christmas carol )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cu ocazia sarbatorilor de iarna,doresc sa va urez si eu multa fericire,sanatate,o masa imbelsugata inconjurata de cei dragi voua,si un an nou mai bun decat acesta care a trecut. Dumnezeu sa va dea sanatate si sa va pazeasca de toate necazurile. Sarbatori fericite!

NICU PALERU & TINU VERESEZAN - Poveste de Craciun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

    Raiul s-a deschis si din el coboara cetele de ingeri. Ei coboara presarand cununi de petale peste lumea mare, cantand la lire canturi de sarbatoare. Dumnezeiestii prunci aduc cu ei marita veste a Nasterii lui Hristos. Asculta chemarea lor, deschide-ti sufletul si bucura-te caci ea este cheia spre fericire, belsug, implinirea viselor si un Craciun Fericit!

Consiliul de conducere al soferii.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

      Multi ani fericiti , sanatate si implinirea tuturor nazuintelor ! Sa dea Dumnezeu un an prosper si mintea de pe urma a romanului! Noul an sa ne scape de necazuri , de rautati , sa ne adune la un loc , caci numai uniti putem sa ne facem viata lina!

   

      Pentru toti ce s-au simtiti lezati de postarile mele , mosul a-si cere iertare ! Un gand curat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vreau si eu sa imi cer scuze persoanelor pe care le-am suparat aici pe forum si va asigur ca nu a fost cu rea vointa ci poate m-am lasat purtat de val si poate am jignit sau am suparat . Inca o data imi cer scuze si un an fericit la toti si drumuri bune si uscate si rotiile umflate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.