Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

au dat faliment firmele de transport persoane??????


sorin76

Postări Recomandate

  • 11 months later...
  • Members

Salut ! NU au dat faliment , le merge acceptabil cred eu , doar ca vor sa raspandeasca  zvonul asta cu ,,faliment ,, ca sa nu dea banii toti la soferi , sau  sa nu dea bani la partidele politice , stat , Garda financiara etc....

E o moda sa se planga  mereu , eu nu i cred :) cel putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

din ianuarie incepe falimentul mai tare dupa licitatie pe trasee

asa e am auzit si eu de aceasta licitatie , sunt curios ce o sa fie.... multi au cumparat masini noi sau second hand, se incearca sa schimbe putin ,,parcul ,, auto pt aceasta licitatie. DAR ...  e un mare ,,dar,, sunt si altii care vor castiga licitatii. La Atlassib  se doreste sa ia cu microbuze , autocare , autobuze , pana si cursele de la ,, tara ,, ....  abea  astept sa vedem ce o sa fie

Un an nou bun fericit va doresc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

e foarte greu de lucrat in ziua de azi cu 'omul',eu am plecat de pe tir la transport persoane,nu mai este ce a fost odata,acum caut sa ma reintorc la prima dragoste

LA MULTI ANI !  dragi colegi ! Nicu asa e , ff greu de lucrat cu ,,omul ,, mai ales la transport persoane unde  calatorii vor sa plateasca  cat mai putin sau deloc , si sa fie conditii de  5 stele . Cel mai bine i lasi pe calatori sa  reproseze , si faci ca tine... Astfel vei ajunge cu rest in rezervor :D si cu parul nefacut in culoarea alba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.