Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Servus colegu! Stai in banca ta ! Daca vrei sa ai statut de sluga , sa nu respecti nici o regula , sa -ti iei teapa la cascaval si sa lucrezi pe o rapciuga de camion incearca !!! O sa plangi de o sa-mi fie mila de tine ! ( Stiu bine situatia de la fratii Placinta , crede-ma pe cuvant!)

PS . Daca te hotaresti sa pleci la Bruxelles sa ai bani la tine pt . orice eventualitate ! Poate trebuie sa vii acasa !!!! Si mai trebuie sa si mananci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

In Bosanci sunt cateva zeci de firmulite cu diversi patroni,nu sunt in masura sa-mi dau cu parerea despre toti.

Cam toata lumea plateste 1500 fix si se poate ajunge la +2000 pe cand la SV log ajungi greu la 1500 din care se opreste garantie,km si chiar motorina.

Personal prefer oricand curse B-F decat A-I.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mda...curioasa reactie

Teapa la bani chiar nu trage nimeni,se platesc si amenzile,mai nou se merge la program,nu ai consum,nu se taie km.

Daca stii sa-ti faci treaba esti respectat mult mai bine decat in alte firme.

Ai lucrat la ei ? Daca da , trebuie ca ne cunoastem bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

oldtruker,pleasse da-mi mai multe detalii despre aia din bosanci sau sv logistic,pt ka si eu sunt din jud sv si-as incerca ceva pe la ei...............ms mult..drumuri bune

Ieri dimineata erau 5 soferi la angajare la SV logistic,cel mai probabil sositi le pe filiera GST Stadler.

Ai ceva CV,sau acum vrei sa incepi meseria?In ian-feb e cam greu cu locurile de munca.Oricum nicuna dintre variante nu o recomand incepatorilor!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutari la toata lumea si la multi ani . stie cineva daca se fac angajari la skip trans sau daca iau si incepatori pt .echipaj .poate stie cineva conditiile si modul de lucru .pt. mine este importanta orice informatie. multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.