Jump to content

Recommended Posts

multumesc colegu pentru informatii , oricum nu m-am dus ca am mirosit eu ceva cu "bonusu ala in functie de performanta", eu cand am fost la interviu am vorbit cu cineva de acolo din firma  si dupa sarbatori am fost sunat pt. angajare de altcineva, ca respectivu cu care vorbisem la interviu plecase din firma, mi-am dat seama ca sunt niste nenorociti si nu m-am dus.

Guest Anonymous

cum am spus si mai sus, nu stii cat castigi, nu poti sa iti calculezi salariul. Are mai multe grile de salarizare in functie de consum, dupa 2 luni de comunitate, esti norocos daca poti pune 1200 euro ptr acasa.

Firma a facut plangere impotriva celor scrise de yuresh.  Pana aduci dovezi mai clare sunt sterse posturile utilizatorului yuresh

Salutare colegii,in legatura cu firma aceasta sant norocosi care au luat bani dupa 2 luni,mi e nu mi a dat nici un cent dupa 2 luni de comunitate,invoc ari diverse pretexte si nu sant singurul...atentie la ei....santem mai multi in situatie...

colegul eu tocmai m-am angajat la ei si trebuie sa ma prezint pe 17 la timisoara .Ce zici tu ma pune pe ganduri.Firma se numeste SENECO TRANS  si am vorbit cu un domn Sergiu care parea om serios.

Daca vreti sa lucrati la aceasta firma ,mai bine renuntati.Sunt oameni fara cuvant si chiar daca  faci totul ca la contract ( de exemplu km si consum mic la km) sperand ca vei vedea bonusul , nu vei reusi sa iei mai mult de 700e si asta daca nu cumva gasesc ei ceva care sa te lase la bani mai putini. Spre exemlu am avut 28% consum la motorina fata de 32% cat cer ei max. si m-am trezit ca am 360de l motorina nejustificata. Tin sa mentionez ca alimentarile si km reali eram in regula cu ei erau fix pe fix , in final am reusit sa iau doar 1400 LEI dupa 1 luna de alergat si mancat conserve. 

sal eu am vb cu un prieten care a lucrat la aceasta firma mi-a zis ca totul era ok dar stiti cum e in ziua de azi nici prietenii nu mai sunt ce-au fost

Salutare colegii,cu scuzele de rigoare, revin cu o modificare-pentru informatii despre SENECO ma puteti contacta la nr.de tel.0723661714-Stelian.Totusi ca idee,cine vrea sa lucreze la Seneco sa se gandeasca de doua ori,s-au mai multe...

Mai sus am postat nr.meu de tel.dar intre timp l-am schimbat asa ca pentru informatii despre Seneco va stau la dispozitie la nr4.0723661714.

avand in vedere ca am lipsit foarte mult  actualizez numarul meu  0724341253 si doresc tuturorra Drumuri Bune si fara evenimente

Edited by cico_3504