Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

nea"ion in bucuresti!!!


Postări Recomandate

  • Members

bai nu e de ras ca daca te pierzi ai  pus-o,dar asta saracu mai rau a pus paie pe foc,ca s-a enervat prea tare,a juns un cioban in bucuresti,ce vreti altceva,daca era cu un tir ce credeti ca facea?eu zic ca il batea pe colegu lui de nervi.auzi ca nu putea sa intoarca si era cu o duba,sa fim seriosi,si eu am cautat de multe ori firme noi dar nu am facut asa urat,drumuri bune fara strigate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

asta e genul de om care e sofer de 50 de ani si nu a luat nici o amenda , care mergea odata pe an la Bucuresti si inainte sa plece nu mai bea cu o saptamana inainte nici un ggram de alcool , se culca la ora 8 seara tot cu o saptamana inainte pregatea masina de drum tot cu atata timp :)) cred ca avem fiecare destule exemple de genu asta pe la bloc , oameni care daca discuti cu ei le stiu pe toate dar nu zicca toata viata lui a facut 10.000km

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nea Ioane ar trebui sa faci un curs pt conducerea prin centrul oraselor mari :D In tara ta si te stresezi asa dar ce Dzeu mai faci in afara si nici sa nu stii sa vorb?? ??? ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.