Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

stie cineva despre firma everyday din fratautii vechi


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

tocmai m-am uitat pesaitul lor,si scrie ca au cam in jur de 17 masini,toate scania,din poze par destul de noi.dupa sarbatori o sa sun si eu sa vad poate iau si incepatori,intre timp daka mai stie cineva despre ei,va rog sa postati..ms si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am avut un prieten care a lucrat la ei doar 6 saptamani era incepator. Dupa 6 saptamani a spus ca il suna dar nu la mai sunat in septembrie a plecat de la ei pe astea 6 saptamani mia spus ca a luat in jur de 500 de euro nu stiu cat ia promis ca ii da. Intradevar el e mai lasator de felul lui. mai multe nu stiu am avut o discutie scurta cu el atat stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Prietenul de care vb e mai palid el poate la luat de capra poate de asta nici nu la mai chemat nu stiu ce sa spun asta stiu eu de la el. Eu spun sa incercati. La Araisa sau Suceava Logistic am incercat eu pe cont propriu si le-am spus ca am 6 luni experienta pe extern ma chemat a doua zi la ei dar eu nu aveam nici macar atestatele atunci ca mergeam asta prin octombrie sa vad despre ce e vorba multi ma indrumat catre ei stiu ca si-au luat 20 de cap-uri in vara si trag pe frig acum mai mult Spania-Bulgaria daca nu ma insel  au un microbuz te duc si te aduc de la tir nu au garaj sediul il au in spatele primariei Suceava incercati si la ei daca vreti aveau anunt in ziar pana luna trecuta eu nu am incercat nicaieri ca m-am lasat cu hartltrans-ul asta si miam luat teapa asta ca iau abia in martie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu personal am sunat deaicidin italia la sv logistic simi-au spus ca au nevoie,singur pe prelata si in echipaj pe frigider.dar cu experienta..........i-am spus ka am un prieten care el are experienta si sa merg cu elin echipaj pe frigider....mi-a zis sa sun dupa sarbatori......cica au daf-uri si actrosuri din 2010-2011.incearca cu tupeuda-i incolo de hartl trans,plus ca sv logistic e din suceava,aproape de casa,si la ei poti ajunge pana la 1500e,pe cand la hartl,800-1000e.incearca cu tupeu la sv log

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.