Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Fete la volan


apostol

Postări Recomandate

  • Members

Da, fumoase filmuletze, le-am vazut si eu mai de mult ( pe la inceputul anului).Trebuie sa recunosc ca imi place la nebunie cand vad o femeie la volan, ele aduc acea pata de culoare in meseria asta si o fac mai placuta.Cele care ajung la acest nivel,de soferite de camion, cred ca sunt bune soferitze, dar in ceea ce priveste soferitele de pe masinile mici....am o oarecare indoiala  :) :) :) ( nu vreau sa par misogin  ;) ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut ! am vazut prin Suedia Stockholm o gramada de femei pe autobuze din transport local:) alea tinere mai au ceva in cap , dar sunt unele ,,babe ,, care blocheaza 2 benzi la oprirea in statie :)) .....

In iasi aveam 2 femei  in transportul public local ( merg fff bine)

Aaaa.. si sa nu uitam , cutia ,,automata ,,:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • Members

Iti place Man-ul meu?  :D 

Deci daca acel MAN este sau va fi al tau....chiar si angajat daca o sa fi pe el....inseamna ca esti unul dintre cei mai norocosi oameni de pe pamanatul asta. E BESTIAL!!!! :D :D :D super :) am copiat si eu poza pe PC...e prea faina ca sa nu o am ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Baieti, da eu am vazut un echipaj acu vreo 3 ani in Italia format din doua romance (cred ca erau mama si fiica, semanau bine) cu un tir alb de Sibiu, iar anu trecut am vazut numai pe cea mai tanara dintre ele pe la Koln, cu alta masina tot de Sibiu si vagon de Germania. Si am mai auzit de o cunostinta de pe la Suceava care face curse in echipaj cu nevasta-sa.  ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.