Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Iran Kuweit


wolverine

Postări Recomandate

  • Members

As vrea sa stiu cum sunt cursele in Orientul Mijlociu daca stie cineva si daca sunt firme care au asemenea curse.Sa vedem raspunsuri si atitudini.

Cei din Pitesti de la Lazar -care fac Turcia/Iran ,pot sa dea info. daca vor...!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am stat in pauza la Vestem si am vb cu un coleg de la Lazar si avea descarcare nush unde prin Maroc ..si zicea ca face de cativa ani destul de des ...si ca face si mai departe gen Tunisia .

Foarte interesant,dar pe mine nu ma intereseaza daca sunt oameni care fac cursele astea ci care sunt conditiile,daca angajeaza cineva,ce se cere si ce se ofera.Cititi intai si dupa aceea postati.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

  Au trecut de mult timpurile cand se mergea pe Siria , Iran , Liban sau IraK !  Era ceva frumos , un vis spulberat de mult ! Orientul ca si occidentul are o frumusete a lui , aparte . Nu am mai auzit de astfel de curse . Pe de alta parte nu mai e ,,nea Nicu" sa avem tovarasii cu statele din orientul mijlociu ! Pacat !  Ultima cursa spre orient am trait-o prin 96, cand am mai fost doar pana la Tabriz. De atunci nu am mai trecut de Istanbul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cum sa nu se faca curse acolo...ce ai ? Lazar face curse dese in Iran si Maroc, cei de la  Demir in Irak, Etamad Iran,Turkmenistan....se face si Siria nu ai mai intalnit tu colegi de la care sa auzi.Anul trecut am facut si eu o cursa de Iran si cateva de Irak asa ca se fac.Am cateva poze la Coltul fotografului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.