Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Salut colegii !


D3N1

Postări Recomandate

  • Members

Salut colegii,Ma numesc Dani sunt din Cernesti la catva km de Baia Mare (cei care au incarcat de la fabrica de mobila TAPARO au trecut peaici asa ca nu ezitati sa opriti la o bere :) ).Deocamdata sunt doar coopilot de tir :P,deoarece doar la anul o sa pot sami iau permisul si atunci imi voi implini visul .Din fericire am mare noroc deoarece aici in Cernesti sunt foarte multi soferi de tir,catva dintre ei imi sunt chiar neamuri :) asa ca am mari sanse sa urc repede la volanul unui camiona.Pana la anul voi mai sta in dreapta si o sa mai invat si de la voi.. :P .Drumuri bune colegii!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

salut dani,nu trebuie sa postezi de doua ori ceea ce ai scris ca o data ajunge si vor veadea toti mesajul tau,cine vrea scrie,cine nu vrea nu scrie.nu vreau sa fiu rautacios dar cine trece pe acolo nu cred ca v-a putea sa stea la bere ca pe urma nu mai au voie sa conduca si tu nu ai varsta ideala pt a servi  asa ceva,iti urez numai bine si succes in ceea ce vrei sa faci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.