Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

cn ma ajuta si pe mn is incepator


Postări Recomandate

  • Members

laur cauta si tu o firma de distributie de la tine din oras ca sa mai prinzi ceva experienta ca asa cam greu sa ajungi pe tir,pt inceput zic eu ca este indicat ca asa am inceput si eu,toti am fost incepatori,nimeni nu s-a nascut invatat,bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegilor care suntetiincepatori sivreti o rampa de lansare . incercati la transcar . am vorbit cu un sef de coloana si cu mai multi soferi si am inteles ca sau rezolvat problemele cu salariile si ca se dau la timp baniacum . angajeaza si fara experienta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

foarte greu acum ca incepator...nici jegurile de la hartl nu mai angajeaza..la cum merg treburile pe afara cam greu sa gasesti fara un minim de experienta,poate doar umdeva in echipaj sa fii sofer 2, dar si aici e cam nasol ai de suportat,un exemplu destul de elocvent l-am intalnit si am ramas uimit,nu imi venea sa cred ca poate exista asa oameni. firma platea pe cabina 14 % soferul cu experienta lua 11 % iar cel incepator doar 3 % per km..asta pe o perioada de la 2 pana la 4 luni...deci stati si analizati....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

colegu si eu pot sa spun ca sant incepator desi am fost o luna pe comunitate nuam rezistat mai mult nu ma urcasem niciodata pe tir pe urma am mai lucrat o luna in tara tot pe tir acum caut si eu de lucru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.