Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Softuri de navigatie pt Win CE


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Buna.

Ce soft de navigatie stiti  pentru aparate  cu OS de Win CE ( deblocate )sau cumparate fara soft de navigatie?

Ma refer pt camioane in special.

I Go ,Garmin si Mapfactor parca e pentru Win CE.Tom Tom foloseste o versiune de linux.

La instalare ce probleme sunt care merita mentionate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

din toate softurile eu personal sint cel mai multumit de igo primo ,mai ales ca a aparut igo primo 2.0 lam instalat si il testez de o luna si merge perfect mai ales afara ,cu tot cu poi, camere si restricti de tonaj , nu ma bagat niciodata pe interzis . asa ca din partea mea nota 10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

exista igo si pentru laptop? pentru ca am auzit ca ar exista o antenuta care se pune in usb la laptop si folosesti programul gps pe laptop ca un gps normal numai ca vezi pe ecran mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

exista igo si pentru laptop? pentru ca am auzit ca ar exista o antenuta care se pune in usb la laptop si folosesti programul gps pe laptop ca un gps normal numai ca vezi pe ecran mai mare.

Da exista IGO 8 pentru PC.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

Colegii, stie cineva de unde pot downloada sau face rost de Map&Guide Professional 2011, l-am "googalit" de l-am zapacit in toate felurile si nu l-am gasit nicicum....nici pe filelist nu lam gasit....un pont mi-ar fi de mare ajutor....Drumuri line si platite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegii, stie cineva de unde pot downloada sau face rost de Map&Guide Professional 2011, l-am "googalit" de l-am zapacit in toate felurile si nu l-am gasit nicicum....nici pe filelist nu lam gasit....un pont mi-ar fi de mare ajutor....Drumuri line si platite!

Este mai simplu sa ceri decit sa cauti  ;)http://torrentz.eu/ma/map%26guide+professional+2011-q
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Colegii, stie cineva de unde pot downloada sau face rost de Map&Guide Professional 2011, l-am "googalit" de l-am zapacit in toate felurile si nu l-am gasit nicicum....nici pe filelist nu lam gasit....un pont mi-ar fi de mare ajutor....Drumuri line si platite!

http://gpszone.ro/articles.php?article_id=30&c_start=0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.