Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Tur Retur


gradinariu.alex

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

CRED CA VISUL ORICARUI SOFER ESTE DE A-SI GASI O FIRMA CARE ARE TUR RETUR,

DUPA CUM AM SPUS (VISE)

CINE ARE HABAR DE ASA LOC CRED CA PRIMA DATA AR VB CU PRIETENI SAU CHIAR FOSTI COLEGI DE CAMION

SCZ DAR ASTA E REALITATEA

SA DEA BUNUL DZEU SA GASESTI DAR EU CRED  CA NU AI SANSE DELOC

DACA GASESTI TOTUSI TRIMITE-MI SI MIE UN MESAJ

DRUMURI BUNE,DREPTE SI CURATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bine ca mi'ai explicat ca nu stiam.

Exemplu:

COM DIVERS incarcare din Uzina Dacia Mioveni, descarcare OYAK Renault(Bursa,TR) si retur.Asta nu inseamna ca toate masinile lor fac asta,dar o mare parte din ele + ca am vazut un fel de ciment-truck de la ei care fac curse la fel pe BG

DIANTHUS la fel, Mioveni - Gemlik (TR) si retur ,pentru aceeasi firma.

Viator : Dacia Mioveni - Tristone (Cerkezkoy,TR)

Si inca 2-3 firme din Arges care fac curse "troleibuz" pt. Dacia.

Vio Trans Grup: Slatina (Pirelli)- Izmit ( Pirelli TR) si retur + cursele pe Grecia

Si mai sunt destule,dar nu imi amintesc numele lor.

+ alte firme care fac chestia asta in BG

Oricum mersi pt explicatie si cand ai o necunoscuta in ecuatie,e mai bine sa te abtii ca altfel derutezi lumea.

Eu i'am dat cateva exemple colegului(cei drept doar Europa de Est si Asia,aici am domeniul de activitate),poate ii mai da altele cineva care stie pe Vest si sa speram ca i'am fost de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

NU STIU DACA STI CE INSEAMNA TUR-RETUR :INCARCI LA(ex) RULMENTU BRASOV descarci (ex)DITRICH OLANDA ,INCARCI DITRICH OLANDA DESC RULMENTUL BV

ASTA INSEAMNA TUR-RETUR!!!!!

Daca mai scrii cu litere mari, o sa ai doar tur pentru o vacanta prelungita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegul,ai dreptate,cand am spus tur-retur,m-am gandit la romania-europa si inapoi in romania,ca pe comunitate am stat 4 ani.Dar am stat 2 luni si nu am gasit nimic,asa ca m-am intors inapoi pe comunitate.V-a multumesc oricum si drumuri bune ,sa ajungem cu bine acasa la cei dragi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da colegul,ai dreptate,cand am spus tur-retur,m-am gandit la romania-europa si inapoi in romania,ca pe comunitate am stat 4 ani.Dar am stat 2 luni si nu am gasit nimic,asa ca m-am intors inapoi pe comunitate.V-a multumesc oricum si drumuri bune ,sa ajungem cu bine acasa la cei dragi.

La varsta ta, nu stiu cum ai facut 4 ani pe comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu e vorba de gasit,am de lucru,dar e pe comunitate,am vrut sa gasesc ceva pe dus-intors,ca sint plecat din 2002 colegule,am pierdut cei mai frumosi ani din copilaria copilului,si vroiam sa vin mai des acasa,dar trebuie bani colegule, am stat 2 luni si nimic serios,asa ca plec pe comunitate tot la firma care am fost,joi plec.Drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.