Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

nu se inghesuie pe aici nimeni cu d-ul?


bogdanalex

Postări Recomandate

  • Members

am plecat in august la o firma de turism din germania unde am stat 3 luni sii era foarte greu de facut fata acolo si mai te omora si singuratatea.........si am zis ca mai bine ma intorc acasa,dar trebuia sa fac asta la primavara.o sa ma intorc la saiz inapoi daca nu am de ales dar si acolo tot asa de la primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

AI VREUN NR DE TEL COLEGU SAU ALTCEVA SA IAU LEGATURA?                                                                                                                            Exesul de caps este pedepsit !Urmatoarea atentionare vine odata cu pedeapsa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut.in 2006 pe vanhool ala mare faceam Spania cu Dimi si Relu hotu.La Saiz nu am fost dar multi colegi au plecat acolo am plecat la turism program lejer bani buni pe un Travego.A venit leasingul si ia luat masinile la sef ca avea rata de 6500 pe luna la 2 autocare ca nu plecam.0742224232 andrei suna si vezi ce iese eu nu mai vreau linie mai stau un pic si am sa caut la turism.Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu nu e bun numarul............eu am fost pe germania la turism si am rezistat 3 luni..........ca bani e bine dar ma  omorat singuratatea si pretentiile patronului si a clientilor japonezi cand aveam............dupa ce ca nu plateste bine mai sunt si plini de pretentii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Salutare Colegii.Si eu stiam ca e destul de acceptabil la Saiz Tour,si destul de nasol la Tabita Tour,care acuma,platesc foarte slab,ramai pe Brescia si Barcelona (cei cu card),merge cursa intreaga ghidul si nu treci de 600-700 de euro.Ai platita cazarea in rest pe cont propriu...Si eu sunt pe "tusa" momentan,daca stie care ceva de munca pe TIR sau Autocar si ma poate ajuta,i-as fi recunoscator!Drumuri bune colegii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.