Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

TRANSMEC GROUP


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

As avea nevoie de parerea unui coleg care a mai lucrat inainte la una din firmele acestea: Brugioni si Transmec group.As vrea sa stiu daca firmele sunt serioase si si merita sa lucrezi pentru ele.

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule, de Burgioni nu stiu absolut nimic. Cat despre transmec este o firma cat de cat serioasa. Cunosc 2 persoane ce in prezent tracteaza cu capurile personale semiremorci deale lui TRANSMEC GROUP si sunt multumiti. Fac plata atunci cand spun,cat spun. Mai multe nu stiu ce sa zic....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • Members

Azi am vorbit la Transmec...angajeaza soferi profesionisti incepatori in echipaj, dar trebuie sa-ti cauti partener cu experienta in Comunitatea Europeana. Din cate am inteles se lucreaza 10 saptamani afara(Italia, Anglia) si 2 saptamani acasa. Deci caut urgent si eu un partener cu experienta pe comunitate (de la Transmec sau din alta parte) de la care sa "fur " putina meserie. Pt. contact 0747279157 , 0749515458 sau  sisif2006@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

baieti mai usor cu transmecu daca nu aveti pe cineva acolo nu faceti nimic sau daca aveti doua, trei carduri si vreti sa va riscati e ok cu toate ca ei nu zic nici odata sa sari din program dar daca nu o faci nu castigi nimic. de exemplu cu trei carduri castigi peste 2000.. mers la program maxim 1200 in echipaj. Soferii care sunt singuri pe masini fac mai multi km decat echipajele.

Au si cateva lucruri bune.

masini noi

salariu se plateste la timp  pe data de 15.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 10 months later...
  • Members

Poate sa-mi spuna si mie un coleg cat plateste transmec-ul ???am inteles de la altii ca ar plati in jur de 1800E iar altii spun ca 1200E...chiar nu mai inteleg nimic.Care sunt conditiile de munca,mai este o firma serioasa...cat mai multe detalii...va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.