Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Poza lunii Ianuarie 2012


Mit

Postări Recomandate

  • Members

Din pacate se pare ca subiectul propus de mine, incidente, v-a speriat. De primit am primit o singura fotografie ce se incadreaza in regulile concursului, asa ca din lipsa de concurenta ramane ca fotografia lunii. Am asteptat sperand ca poate mai apare ceva in ultim moment. Fotografia ii apartine lui Mario si cu ea arata avariile suferite de camionul lui in unul din evenimentele prin care a trecut.

mario_fotografia_lunii.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mihai, intr-adevar am mai primit un mail, dar nu stiu de la cine pentru ca nu s-a prezentat desi i-am reamintit ulterior intr-un email. In afara de asta regulamentul spune ca fotografia trebuie facuta pe perioada desfasurarii concursului, adica luna Ianuarie. As fi luat in considerare alte fotografii in cazul cand nu era niciuna. In al treilea rand era o fotografie destul de mica si nu in ultimul rand fotografia primita are data din 2004 si nu din decembrie cum mi s-a spus in email. Daca nu ai fost tu cu acel email, inseamna ca al tau nu a ajuns la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

mario_fotografia_lunii.jpg

titlu : baraca ,, julita ,,

am primit in ,, vizita ,, o cisterna :D cam paguboasa :  colt bara stanga , capota sparta -ciobita , suspensie cabina -perna de aer sparta  si sezorul cu parghie smuls , capac oglinda stanga spart si ,, cireasa de pe tort ,, - pierde uleiul din caseta de directie !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

titlu : baraca ,, julita ,,

am primit in ,, vizita ,, o cisterna :D cam paguboasa :  colt bara stanga , capota sparta -ciobita , suspensie cabina -perna de aer sparta  si sezorul cu parghie smuls , capac oglinda stanga spart si ,, cireasa de pe tort ,, - pierde uleiul din caseta de directie !!!

cu netul asta din cabina e tot posibilul sa nu fi ajuns sau sa fi ajuns altundeva ;) nici o problema...asa avem direct un castigator !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai oameni buni, sincer sa fiu ma apuca rasul. Cat timp am tot spus de fotografia lunii nu s-a aruncat nimeni sa trimita, apareti si voi acum dupa ce s-a spart targul. Daca totusi aveti, nu cred ca refuza nimeni sa le vada, totusi meritul ii ramane lui Mario ca s-a incadrat in reguli.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.