Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

SYNERGIES LOGISTIQUE sau SK CARGO?


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Salutare colegi! Stie vreunul dintre Domneavoastra ceva detalii despre firmele astea doua? Am primit in seara o oferta de munca de la ei. probabil le-am trimis cv-ul cu candva. SL este companie franceza dar oferta am primit-o de la subsidiara din slovacia. Pe net nu am gasit decat informatii oficiale. Mi-ar prinde bine si informatii "neoficiale" ,  experiente pe care le=ati avut cu ei, etc. Ar trebui sa ma prezint duminica la munca, asa ca sper sa primesc zilele astea ceva informatii de la voi. Pana atunci, drumuri bune si dezghetate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

pt colegul adiretegan: sunt conectat pe mobil si nu reusesc sa-ti raspund pe privat. Lasa-mi aici sau pe privat un nr de tel si te contactez! Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mai colegi nu fiti rai ca omu nu a gresit cu nimic,a cerut informatii despre firmele astea ca sa nu plece in strainatate degeaba,voi daca ati fii in locul lui ce ati face?ati pleca fara sa va informati?sau ati merge linistiti dupa ce ati aflat cate ceva despre firma respectiva?drumuri bune la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da Clau...ai dreptate,dar can te frigi.....sufli si-n iaurt......stiu catva utilizatori ai acestui forum care se dau drept soferii ''colegi de ai nostri''..dar defapt sunt cei ce intermediaza firma si soferul....nu se abat lde la conditiile si termenii acestui forum....dar abordarea pare fff banuitoare....ca de exp fi atent la Carbon.....aia de la tm...sorin 76....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da Clau...ai dreptate,dar can te frigi.....sufli si-n iaurt......stiu catva utilizatori ai acestui forum care se dau drept soferii ''colegi de ai nostri''..dar defapt sunt cei ce intermediaza firma si soferul....nu se abat lde la conditiile si termenii acestui forum....dar abordarea pare fff banuitoare....ca de exp fi atent la Carbon.....aia de la tm...sorin 76....

no coment ai dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator Anonymous

Este cineva care trebuie sa se prezinte pe 1 aprilie in cehia la firma asta? are cineva info despre aceasta firma? poate colegii care lucreaza sau au lucrat la ei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.