Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

o mana de ajutor, va rog


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

Vizitator Anonymous

Buna ziua, colegii.

As avea nevoie de o mana de ajutor, daca se poate.

Vreau sa ma angajez ca sofer in afara dar desi am permis inca de prin 90, nu am mers niciodata cu articulate. Am circulat cu tot felul de masini si camioane, am ceva experienta dar inca nu am condus nici un TIR. Si trebuie sa trec testul ala de condus ...

Poate cineva sa ma indrume undeva unde sa ma pot familiariza cat de cat cu o articulata ? Exista pe undeva vreo scoala de soferi care sa aiba si tiruri in dotare ?

Sau, ar putea cineva (contra cost, desigur) sa ma ia vreo cateva zile pe langa el ?

Sunt deschis la orice varianta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mai nea MARINE,daca ai permis din '90,asta inseamna ca ai si ceva ani si atunci ce crezi dumneata ca ingrasi porcu' in ajun....nici in afara nu merg caini cu covrigi in coada...dar ma rog...daca tot esti ambitios incearca pe la  edy....sau duma gaz....sunt destule firmecare accepta faptul ca ai vechime in meserie dar nu experienta pe categorie......in afara sunt ceva reguli in plus,,,,limba straina....experienta comunitate....(intrb dealea care sunt ...traseul,autobenzi...de exp..TM....VERONA,,,,si nu ai raspuns bine autobenzile si tarile  uite asa isi da seama ca nu aifost pe afara.....stai linistit acilea  ''fie painea buna rea tot mai buna e in tara mea''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Colegii, nu mai vreau in Romania, m-am saturat.

Tot ce caut este un camion articulat disponibil cateva zile, fie pe la vreo scoala, fie la cineva amabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.