Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

POZE IN PHOTOSHOP


Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

sesisez o nota de iritare in raspunsul tau...pe o parte e normal, pe alta nu ai motive...si da omul traieste cat invata...si eu la inceput tot asa reactionam insa cu timpul am invatat sa ,,invat" de la altii si fara lipsa de modestie pot spune ca acum posed o cantitate de informatii destul de mare incat sa colaborez cu diferite agentii de publicitate..dar asta este o alta problema...nu doresc sa discut despre mine.....totul este sa ai rabdare si sa incerci sa furi tehnica si diferite trucuri si in special....sa ai imaginatie......spor la lucru su drumuri bune ..si nu fi suparat pe mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

tinere imperrio88 eu te inteleg foarte bine...si sa stii ca nu am nimic cu nimeni...nu sunt suparat pe tine ca nu am motive...nu mai jignit ,nu mai deranjat cu nimic

in legatura cu photoshopul..eu chiar am imaginatie dar no...daca sunt la inceput cu rularea programului ca sa zic asa mai sunt destule de invatat...si chiar vreau sa cunosc din ce in ce mai bine programul ca sa pot lucra cu el fara probleme

apai tinere...nu stiu daca mai reusim sa vb curand...

iti urez drumuri bune fara evenimente si sa auzim numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

Da' eu de ce nu pot sa vad nimic?

Imi place sa ma distrez in Photoshop, Corel si 3D Studio Max. Poate mai strangem randurile cei care suntem pasionati de grafica si camioane. Cred ca ar iesi ceva interesant... am aruncat o manusa, sa vedem cine o ridica. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.