Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

angajare firma ROMANIA


Postări Recomandate

  • Members

>:( TOCMAI AM PRIMIT UN RASPUNS DE LA O FIRMA DIN ROMANIA. VA INTREB CE PARERE AVETI DE ACEST RASPUNS?

"Din cite am inteles din cv-ul alaturat ,un aveti experienta ca sofer pe comunitate.

Experienta nu este neaparat necesara.In acest caz veti avea o perioada de proba care depinde exclusiv de dvs.

Depinde de rapiditatea cu care invatati,spiritul de echipa si acomodarea cu munca insasi.In momentul in care ne dovediti ca vati integrat,

ca ati reusit sa dobinditi cunostiinte minime in domeniu,veti intra pe salar.

Acea perioada poate dura 4-5-6 saptamini (aprx) timp in care nu veti avea salar.

Concediul in cadrul firmei noastre este de 30 de zile pe an care poate fii impartit in cel mult 2 transe,deci veti vizita romania cel mai devreme la 6 luni.

Dupa perioada de proba despre care v-am vorbit mai devreme veti intra pe salar.

Se plateste 0,06€/km la fiecare sofer pe toti km ,adica daca camionul parcurge 20000km

intro luna atunci dvs veti primii 1200e salar.

Veti avea contract de munca pe romania si vi se vor platii asigurarile sociale si somaj in Romania.

In Barcelona veti avea o chirie pe care dea lungul perioadei de proba nu o veti platii.

Abea dupa ce intrati pe salar veti platii o chirie lunara de 120€.

Pentru mai multe detalii,nu ezitati sa ne contactati,"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut, parerea mea este ca nu renteaza. Si-ti dau doar un simplu si solid argument. Nu ai sa faci niciodata 20.000 km intr-o luna. Ia in calcul un maxim de 14.000 km si calculeaza. Ai sa castigi undeva la 840 eur, minus 120 chirie rezulta cca. 720 eur. Asta daca nu ti se mai acorda si alta diurna pe zi, in afara de cea pe km. Banuiesc ca si salariul pe Romania (ca asa se intelege, ca o sa ai contract de munca in Romania) o sa fie cel putin minim pe economie. Nu vreau sa te descurajez dar banii astia se platesc si la unele firme pe tara. E greu fara experienta dar trebuie sa fii perseverent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

>:( TOCMAI AM PRIMIT UN RASPUNS DE LA O FIRMA DIN ROMANIA. VA INTREB CE PARERE AVETI DE ACEST RASPUNS?

"Din cite am inteles din cv-ul alaturat ,un aveti experienta ca sofer pe comunitate.

Experienta nu este neaparat necesara.In acest caz veti avea o perioada de proba care depinde exclusiv de dvs.

Depinde de rapiditatea cu care invatati,spiritul de echipa si acomodarea cu munca insasi.In momentul in care ne dovediti ca vati integrat,

ca ati reusit sa dobinditi cunostiinte minime in domeniu,veti intra pe salar.

Acea perioada poate dura 4-5-6 saptamini (aprx) timp in care nu veti avea salar.

Concediul in cadrul firmei noastre este de 30 de zile pe an care poate fii impartit in cel mult 2 transe,deci veti vizita romania cel mai devreme la 6 luni.

Dupa perioada de proba despre care v-am vorbit mai devreme veti intra pe salar.

Se plateste 0,06€/km la fiecare sofer pe toti km ,adica daca camionul parcurge 20000km

intro luna atunci dvs veti primii 1200e salar.

Veti avea contract de munca pe romania si vi se vor platii asigurarile sociale si somaj in Romania.

In Barcelona veti avea o chirie pe care dea lungul perioadei de proba nu o veti platii.

Abea dupa ce intrati pe salar veti platii o chirie lunara de 120€.

Pentru mai multe detalii,nu ezitati sa ne contactati,"

Nu vor sa stai si aplecat.Eu le spuneam ceva frumos de la obraz.Au atitudinea asta pt ca inca gasesc oameni care lucreaza in asemenea conditii.SUNT SI EU INCEPATOR DAR NU SUNT TAMPIT.Lasa-i frate sa angajeze din Africa.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.