Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce conduceti [Detineti] in prezent si ce vis aveti ?


ibo3x

Postări Recomandate

  • Members

visez sa conduc o masina de la7,5-80t ,care la sfarsit de luna sa ami arate pe bord ca am facut 15000 km,nu sant pretentios la cabina,sa fie patu de 1,8m/0,5m.........la cat dorm nu am timp sa ma rasucesc in pat ;D si preferabil fara restrictii si cu diagrama ;)

asta cu diagrama am vrea toti sa mergem ca americanii dupa cum ne taie capu',

Cine zice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare forum.

Asa cum se pare ca 99% din cei de pe forum ati vazut filmuletele cu G. Vlase este detinatorul unui Scania R730 un gigant al industriei Transportoare, un adevarat vis al multor soferi de TIR, cred ca si voi sperati sa conduceti intr-o zi ceva deosebit.

Eu unul inca sunt visator, inca sunt in stadiul de scoala [C+E] poate si ADR [daca o sa am bani].. si sper candva sa pun mana pe un Mack Truck USA.

PS. Tata e sofer pe un Volvo FH12

hehe... eu in prezent sunt sofer la o firma, conduc un BMW (al firmei, din pacate :( ), il duc pe seful in diverse locuri, ii aduc copiii de la scoala, ma mai trimit dupa pizza (ma rog, la pizza ma duc pe jos, ca e aproape) :D deci nu e prea interesant jobul meu :(

dar mi-as dori sa fiu sofer pe tir. Sincer, pentru inceput m-as multumi cu orice tir :D

problema e ca asta e doar un vis si asa o sa ramana ca nu am experienta pe tir deloc... sau poate or sa ma angajeze la waberers sau hartl, ca acolo nu te intreaba nimeni daca ai sau nu experienta :D sa vedem, sper sa nu ramana doar un vis i-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.