Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

sal.uitati de aceasta firma. flli tumini,via adriatica fossacesia marina. patroni etore tumini si walter tumini. dispecer o fata din craiova numita Adriana,si alta Ramona care este nevasta,gagica,nu stiu cei este lui walter tumini.camioane: 2 renault premium si un magnum si 4 daf in stare jalnica,remorci nu mai vb. decat remorca 35 si 36 care ereau noi acum 2 ani. banii cand isi aduc aminte si daca se poate munca non stop. un garaj atunci cand ninge nu poti intra in el si o pompa de alimentare .toate reparatiile la camion le face soferul in garaj,are tot cei trebuie de la rampa pt schimbat uleiul,macarale,masinarie schimbat de anvelope,etc :)) daca gresesc cu ceva cateva nr de tel a cei din firma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule ce dracu de prostii scrii mah si minti atata si eu am lucrat la ei si nu e nimic adevarat di ce spui tu aici .incarcarile de la mapei se aduc la parcare si le descarca ei sau poate tu esti unu din aia care fura si acum  nu mai poti. salariu eu mi la am luat pana la ultimul leu ca nu am facut prostii ca alti care au abandonat camioane ,furat motorina etc.iar  ramona nu mai este la birou  .pistoale ,paruri ce tampeni : :D de asta nu va gasiti fratilor de munca va va luati dupa unu si altu care nu are ce face si sta sa scrie tampenii despre firme care nu il mai vor inapoi pentru comportamentul lui.salutare la toti baieti destepti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

APROPO ,AM VAZUT CA CINEVA VB FRUMOS DE TUMINI ,DAR SA VA ZIC EU UNA BUNA ,ACELASI ANUNT LAM VAZUT SI EU ACUMA  JUMATATE DE AN SI AM TLF PLUS DE ASTA CA ERAM SI IN SOMAJ IN IT SI IN MOBILITA,SI DISCUTII VREO DOUA SAPTAMINI BA CA MASINA E PRONTO BA CA NUI CA PINA LA URMA SA MA CHEME SI MAM DUS ,AM AJUNS PE LA 10 DAR MI SA ARATAT UN CAMION DAF CARE MAI TREBUIA LUCRAT LA EL VREO SAPTAMINA ,FARURI SCARI ,CALDURA NU FUNCTIONA ,PINA PE LA DOUA DUPA PRINZ NU MA BAGAT NIMENI IN SEAMA DOAR UNUL CARE MA INTREBAT DACA AM CHEI SA MA APUC DE TREABA,DESPRE GARAJ E ADEVARAT ,E O CURTE PLINA DE FIARE VECHI MAI MULT SI REMORCI RUGINITE,SI EU CRED CA LA O FIRMA CIND AJUNGI TRE SA VB CU CINEVA ,PE LA 3 AM ZARIT UNUL PRIN CURTE SI NAH AM INTREBAT SI EU CA DE AIA VENISEM 300 KM DUPA CE MA ASCULTAT SA ENERVAT SI MA DAT AFARA DIN CURTE ,DE CE OARE ,CA INTREBASEM DE SALARIU SI DE MASINA SI CUM FACEM ,ACUM CREDETI CE VRETI,EU ASTA AM PATIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.