Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Soft iGO Primo + Harti Europa (Aferenta Camion)


ibo3x

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 147
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Comerciant

Kit Primo 2.0 + harti Navteq Q2.2012 (sunt incluse ultimele harti aparute in luna 09.2012):

Link pe privat.

parola arhivelor: gps

Softul si hartile sunt deja testate pe comunitate!

Au fost semnalate cateva probleme de rutare in RO datorita unor restrictii de gabarit introduse in ultima harta in partea de NV a RO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Kit Primo 2.0 + harti Navteq Q2.2012 (sunt incluse ultimele harti aparute in luna 09.2012):

parola arhivelor: gps

Softul si hartile sunt deja testate pe comunitate!

Au fost semnalate cateva probleme de rutare in RO datorita unor restrictii de gabarit introduse in ultima harta in partea de NV a RO.

un ajutor si pentru instalare pentru cei care nu stiu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule pe un Mio 480 spirit pot sa le bag ? cred ca are procesor de 500 si am memori card de 4 giga navigatia este deblocata.multumesc si astept raspuns.

Colegule imi cere parola sa dezarhivez ai idee care este?

ca sa pot pune iGO Primo pe Mio 480. este nevoie mai intai sa il deblochezi. si abia dupa sa poti sa poti pune iGO. dar asa cum a spus si Cristi mai sus este nevoie de ceva cunostinte in domeniu ca sa il poti debloca sau pune iGO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Comerciant

@Ariciu,

nu stiu ce este in torrent-ul respectiv dar vezi ca ti am raspuns la email....

In alta ordine de idei...link-urile pentru hartile NQ Q2 2012 complete au fost postate de catre mine la vedere nu pe privat.... nu stiu ce s-a intamplat de nu mai apar.

Cine mai are nevoie sa le ceara fara nici o retinere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Comerciant
  • Members
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
  • Members

@ibo3x

Scuze ca te tot bat la cap cu hartile astea de camion, si mersi mult pentru ajutorul care ni-l dai aici.

Faza e ca am net prin telefon, si imi merge foarte greu downloadul. M-am chinuit vreo 2 zile sa scot penultima varianta de fisiere, imi tot pica netu si trebuia sa o iau de la capat cu downloadul. Astea ultimele care le-ai pus o sa imi mai ia ceva timp :)

De asta intrebam daca e buna parola aia "gps" la penultima varianta de fisiere, sau e problema de la mine cu winrarul?

Oricum ar fi, multumiri si respect pentru ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.