Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

colegi din bucuresti fara experienta


Postări Recomandate

  • Members

Am deschis acest topic pentru a vedea cati incepatori  din bucuresti sunt prezenti pe acest site, care cauta de munca , eu unu m-am saturat sa tot sun pe la firme si primesc acelasi raspuns mereu { nu aveti experienta }

Si m-am gandit sa merg pe la garaje sa ma rog de colegi mai batrani sa ne invete macar cuplare / decuplare

poate , poate gasim pe cineva , ca acum in perioada asta e cam nasol cu cursele si se mai gasesc colegi prin garaje

cu alte cuvinte daca este vreun coleg care vrea sa incercam pe la garaje in speranta ca poate gasim pe cineva sa ne invete si pe noi cate ceva  id meu  este    vass_rahova@yahoo.com  si vb mai multe, eu am 23 de ani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare, eu sunt din Bucuresti, caut de munca, am doar 2 curse facute pe tir in viata mea, dar acum vreo 2 ani nu am apucat decat odata sa fac cuplare...decuplare... mare lucru numai retin.... caut de munca si eu dar e greu fara experienta, vezi ca te-am adaugat pe messenger

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

daca u alexval nu gasesti de munca care ai cat de cat exp , pt noi e si mai greu

Stiu...asta ma si dispera...pai asa am fost si eu la inceput am pierdut o gramada de timp si sa-ti mai zic o chestie ca nu e numai pe TIR, au ajuns in toate domeniile sa vrea experienta...primul lucru "Ati mai lucrat" pai cum sa lucrez daca dabi terminasem studiile...m-am bagat acum pentru service ca am facut reparatii a, dat si o proba de lucru a fost bine clasica vorba "te sunam noi" :)))) ca tot asa m-au luat cu experienta etc...e jale mare cu ei. Am aplicat la firme ca Lazar, Com divers, Transvil nimic pana acum...cel putin la Transvil mi-a zis ca sa vin peste 8 ani si sa ma angajez, ca atunci am experienta dobandita in conducerea camioanelor si are un parc de jafuri si face pe el la bani.... peste 8 ani sper sa ma vad in alta postura...ca nu ma duc pe TIR la 40 de ani...era sa zic acum ceva cu tiru lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

la com divers am sunat eu azi , si pe tine poate te ia , eu am sunat ca fac cursurile de formatare , si mia zis ca stau prea departe , auzi si u,  si cica ia numai din apropiere, din judetu arges ,  suna la ei si poate ai noroc , daca zici ca ai ceva exp , ii m ai minti si u si le spui ca ai mai multa exp , pt mai  multe detali suna la ei fratika ca cn stie

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

la com divers am sunat eu azi , si pe tine poate te ia , eu am sunat ca fac cursurile de formatare , si mia zis ca stau prea departe , auzi si u,  si cica ia numai din apropiere, din judetu arges ,  suna la ei si poate ai noroc , daca zici ca ai ceva exp , ii m ai minti si u si le spui ca ai mai multa exp , pt mai  multe detali suna la ei fratika ca cn stie

bafta

pai am fost la ei...am depus CV, ca o sa faca o selectie si apoi ma suna...a pai sa-i ia naiba ce-au facut, daca au mai facut...eu is din valcea, si am un coleg care lucreaza la ei ca sofer si e tot din rm. valcea. Le-am scris acolo ca am lucrat si pe ce n-am lucrat vorba aia :))) dar mai vorbesc cu asta sa vad, poate intru pe-acolo. La Lazar angajeaza, dar lucrezi cam pe moca...nu-ti da banii, iti mai opreste si din ei garantie si garantie cica nu ti-o mai da inapoi, asa am auzit, acum nu stiu cum mai e situatia la Lazar...dar nu-mi convine sa muncesc pe banii mei si sa iau nimic...chiar daca nu ai nici experienta. A ajuns si asta un fel de Dumagas Nr. 2...numai ca nu-ti mai cere curs si pe masa mare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.