Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Salut


VT880

Postări Recomandate

  • EX Staff

" mai bine mai tarziu decit niciodata"

Salut d.lor colegi, ma simt onorat a fi membru al acestui forum, unul dintre cele mai complete in acest moment, voi incerca sa va impartasesc din experienta si peripetiile acestei meserii, cu poze cu tot, promit sa nu fiu rau cu incepatorii,dar sa atentionez si sa recomand tuturor daca este cazul,regula bunului simt, al comportamentului decent, si respectul reciproc !!

Pt ca sintem in plin sezon de sarbatori, va urez toate cele bune,implinirea tuturor dorintelor, drumuri bune si sa va intoarceti intodeauna fara necazuri acasa !

LA MULTI ANI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare !!!

Nu sunt un membru chiar nou, dar acest topic s-a realizat cu o oarecare intarziere :D.

Ma numesc Tavy,sunt sofer de categoria B cu o oarecare experienta zic eu  :),imi plac masinile la nebunie, imi place sa calatoresc mult si sa fac drumetii.Iubesc camioanele,sunt intelegator, gandesc bine inainte sa spun ceva( mai putin atunci cand glumesc :D),nu-mi place sa povestesc decat intamplari adevarate,sunt un om pe care se poate baza cineva,stiu sa recunosc atunci cand gresesc si-mi place sa duc pana la sfarsit un lucru inceput.Sunt adeptul sinceritatii, bunului simt si al profesionalismului.Nu dau inapoi in fatza comfruntarilor ,pe diferite teme,mai ales atunci cand am dreptate.

Sper sa fiu un coleg bun, pe placul vostru si sa ajut la promovarea acestui site.

P.S. Membrii acestui forum sunt colegii mei.Mie nu-mi place sa ma adresez unui coleg cu pronume de politete gen "dumneavostra" sau cu formule gen "nenea","stiti" etc.Sunt de parere ca intre colegi astfel de apelative nu-si au rostul si poti stima si respecta pe cineva si fara sa le utilizezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare colegi ma numesc Alin am 16 ani sunt mort dupa tiruri , microbuze si tot ce tine de remorci si rulote si urasc scoala

imi pare bine ca sunt membru al acestui forum foarte frumos si interesant si ca sunt coleg cu voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut! ma numesc dan, sunt din iasi, si sunt incepator sila camioane si la calculator, da asta nu cred ca e o rusine ::) ::). am b de 11 ani, sunt taximetrist, da tot timpul m.au atras camioanele, vreau sa ma angajez pe un tir da am ales gresit perioada, da niciodata nu e prea tarziu. aici pe forumul acesta am citit multe pareri ale soferilor mai experimentati, si consider forumul asta o treaba buna! un an nou mai bun colegi si drumuri bune in continuare.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut,ma numesc Adrian,am 26 de ani si posed permis de conducere cat. BE,CE.

Imi plac camioanele,dar si autoturismele "mai nervoase",chiar daca nu am avut placerea sa conduc un camion,eu inca sper,iar daca am sa lucrez pe T.I.R promit sa fac un jurnal de bord amanuntit.Un alt hobby de-al meu e pescuitul,dar asta-i alta poveste.

Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

  Ok, hai sa-mi depun si eu ''CV''-ul.

Salutare colegi. Ce pot spune despre mine? Am 40 de ani si am lucrat 20 de ani in domeniul petrolier.Din '88 pana in '96 ca operator operatiuni speciale dupa care pana in 2006 ca sofer-operator(cimentari,fisurari,acidizari,omorari de sonda,lichidari eruptii).2006-2009 am lucrat pe o cisterna transport acid clorhidric,tot pt. operatii speciale(acidizari,desfundari linii tr.titei).Intrand intr-un an nou va doresc tuturor numai cele bune si drumuri bune si uscate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua !

Ma numesc Gabi , am 16 ani , iar tatal meu fiind sofer profesionist de 25 de ani , i-am mostenit "pasiunea" . Imi plac masinile vechi ,in special cele din anii 80-90 . Nu-mi place cocalareala , urasc infrumusetarea masinilor cu stickere , si 98695 de ursuleti si alte tampenii in geam , gusturile mele se orienteaza spre curatenie si simplitate !

Sper sa va ofer cat mai multe poze frumoase , si sper sa ne intelegem bine !

Al vostru , Gabi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sunt alex si am 31 de ani si sunt din cluj de 6 ani lucrez pe tir,mai putit in ultima jumatate de an.Momentan lucrez pe un microbus.Cei 6 ani au fost toti pe comunitate poti spune ca au fost si frumosi si mai putini frumosi. Dar oricum cand se iveste ocazia plec cu cea mai mare placere fara sa ma uit in urma.Pana la varsta asta nu am reusit sa imi intemeiez o familie,dar nu ii asta problema.In rest toate bune. Va urez drumuri bune si multa bafta!!!!!Ciao

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Salutare,la toti colegii! Sunt CRISTI,am 34 de ani,din TG.NEAMT, sunt incepator pe acest forum. Sunt sofer de international.Va doresc la toti drumuri bune si fara evenimente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut ma numesc Eusebiu Leonard sunt nascut in Slanic-PH am locuit in Ploiesti , pana in anul 2006 acum domicilul din Romania este la Giurgiu unde am si copii 2 baieti cel mare are 20 de ani in aprilie iar cel "mic" 15 a implinit in decembrie .Momentan locuiesc in Italia langa Pescara , a uitasem am permis de conducere gradele B,C,E din 1992 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members

Salutare la toata lumea. Ma numesc Catalin, sunt de langa Sighetu-Marmatiei, unde se agata harta-n cui, am 29 ani, sunt casatorit, am o bijuterie de fetita de 2 ani cu care ma mandresc cel mai mult!!! Am permis B, C, urmeaza E si D, da pur si simplu nam avut timp. Am un Atego din care scot sufletu pe tara si un Volvo cu sem basculabila pe care am sofer. Si astea ar fi niste lucruri cu care sa ma mandresc, pt ca sunt numai din munca mea. Altceva nu mai stiu ce sa zic. Daca aveti intrebari, raspund cu placere. Sa va merga bine la toti si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Salutare la toata lumea. Ma numesc Catalin, sunt de langa Sighetu-Marmatiei, unde se agata harta-n cui, am 29 ani, sunt casatorit, am o bijuterie de fetita de 2 ani cu care ma mandresc cel mai mult!!! Am permis B, C, urmeaza E si D, da pur si simplu nam avut timp. Am un Atego din care scot sufletu pe tara si un Volvo cu sem basculabila pe care am sofer. Si astea ar fi niste lucruri cu care sa ma mandresc, pt ca sunt numai din munca mea. Altceva nu mai stiu ce sa zic. Daca aveti intrebari, raspund cu placere. Sa va merga bine la toti si drumuri bune!

Bine ai venit !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vreau sa ma prezint si eu ca asa este corect

ma numesc Panduru Nelu am 34 ani permis BCDE locuiesc in jud calarasi

am lucrat pana pe 1 martie pe un trailer acum sant in cautare

lucrez de16 ani pe masini de mare tonaj si daca pot fi de folos o sa va inpartasesc din cunostintele mele :o :o :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.