Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

scania longline.....tot respectul !!!


VT880

Postări Recomandate

  • EX Staff

Daca te uiti atent la 0:12 sec.ai sa vezi ca ii modificat ,o sa caut o poza cu un longline si o sa iti arat diferentele.

este modificat,ai dreptate dar pt a putea monta tevile verticale, avea nevoie de spatiu !!!

nu cauta poze ca am un sac  ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • EX Staff
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Members

Cu riscul de a-mi atrage niste injuraturi, totusi nu e cam inutil si ineficient spatiul ala asa mare care e folosit necorespunzator? Doar pt plasma si sist audio? Mie asa mi se pare! Din partea mea jos palaria la asa frumusete, iti ia ochii, dar totusi raman la ideea ca e prea mare......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

E frumos da sincer mai multe dezavantaze are pentru mine

Nu e facut de drumurile nuastre bara fata o faci praf iarna de (materialul antiderapant RO ) , toba o nenorocesti la gropi , raipile la fel . Plus de asta e mai lung si te cam chinui in parcarile RO

Interiorul cel mai avantajos mai ales cand ploua ca stai in masini si ai mai mult spatiu nu te mai simti asa de limitat .

Iar de pret un TGX 41.680 8x4/4 de gabarit era 240 mii euro plus 60 mii euro dotari interioare suplimtare la comanda , era vorba de o firma din Danmark . Acuma fi sigur ca si asta e facut de un sofer asa . Oare nu arata mai frumos daca scara de langa toba era mia bine daca nu era , numa ca pe urma trebuia sa ai mana mai lunga pentru contactol general . Gata nul ma critc ca am pun in cap fani Scania

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

portocaliul l-am vazut de vreo 2 ori prin franta via spania.si am mai vreo 2-3 besti d-astea pe traseul asta.

si io credeam inainte ca masinile astea sunt strict showtrucks,dar...

ccred ca m-as putea obisnui cu una d-asta avind in vedere ca a mea e modelul cu cabina mica :) (garsoniera cum ii spun io)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • Members

WOW ... CE FRUMUSETE  !!!  Scania Longline se face pe comanda ? sau exista ateliere unde poti modifica un Topline sau orice alta cabina de Scania ?

Sa ai un asemenea camion doar ptr o plasma si un sistem audio performant , clar ... nu prea ai ce face cu banii !

Dar , sa faci comunitate 11 luni din 12 , sa ai paturi confortabile , dus , cuptor cu microunde , TV , aragaz si in general cam de orice ai nevoie ptr un trai decent nu e rau ... din contra :)

Exista in Ro asemenea bijuterie ? Doar Scania ofera cabina la asemenea dimensiune ?  Volvo / Daf / Man / Iveco / Renault ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.