Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

feriti-va de firma CDI


bogdanalex

Postări Recomandate

  • Members

feriti-va de firma asta unde toate...(discriminare rasiala) sunt sef care mai de care mai mare/salariul ai minim pe economie dar doar pe hartie pentru ca ei te platesc doar cu 10 la suta din incasari dupa ce iti opreste motorina ca parca mergi sa-ti plimbi familia,iar dupa ce tragi linie iei si tu pt o luna de munca cam 400 de roni in cel mai fericit caz daca nu te-a prins cu vreun calator de doi lei...............a si sa nu uit..mai iti opreste si garantie 50 de ron pe luna.eu unul nu am lucrat la ei dar am fost cat pe ce.....am fost de proba o cursa pana la craiova si m-am lamurit.inafara faptului ca stiu destui colegi care au lucrat pe acolo...............asa ca feriti-va de ....(atentie la limbaj) DE LA BULGARU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

:(-Colegule, aici in Ardeal "inca " n-am auzit de astfel de practici...dar niciodata nu e tarziu...desi am vazut destule, nu ma mai mira nimic in Romania noastra MARE.. :( >:(

Da, pentru ca la voi in Ardeal sunt altfel de oameni decat in zona de Sud a tarii. Eu am lucrat pe DN 67c si am vazut deosebirea(rile). Mai sunt si exceptii, dar nu pot spune ceva rau despre zona voastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.