Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Sertrans


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua... sunt din Tg. Mures, am permis de conducere B,C, E, atestat TIR, agabaritice, ADR, card tahograf. Caut urgent si eu un partener cu experienta pe comunitate,  pentru a lucra in echipaj si de la care sa "fur " putina meserie. Pt. contact 0747279157 , 0749515458 sau  sisif2006@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

Poate sa-mi spuna si mie cineva adresa de mail sau nr. de telefon?

Sal colegule iti dau un sfat eu tot asa cautam ea numaru de tel de la sertrans (aguaviva) de la BN si suna si vb ei eau si fara experenta pe comunitate iti da coleg acolo cu experenta ce sa iti mai zic succes. 0740336770  asta e nr de contac dar suna acum nu mai sta ca acum au nevoie inainte de sarbatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • Members

sa va spun eu adevarul despre sertrans,eu am lucrat la ei 2 ani pana acum cand m-am saturat de ei din cauza popririlor din diurna fara un motiv justificat si concret,si da mai nou radu,caci eu la el am lucrat angajeaza mai nou soferi pe 1000 euro,iar dupa 3 luni te trezesti ca ramai tot cu 1000 euro,sau daca-ti da 1400 te trezesti ca-ti spune ca ai vandut bateriile de la camion,ca ai vandut motorina,ca ai rupt cablurile in spate la camion etc,etc,eu m-am saturat sa inghit gogomaniile si minciunile lor,a-r mai fii multe de povesti,deci un sfat celor care vor sa mearga la sertrans,ganditiva de 2 ori inainte de a face un lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • Members

Sertrans Catalunya fac angajarile pe RO. Cel care face angajarile este Rus Radu +40746947438. Salariul este compus din - 1250 nomina pe Sp + 150 pe Ro..daca esti incepator ..am inteles ca te pune pe cabina cu titular, cu leafa de 1K/luna. Se lucreaza super legal..nimeni nu iti cere sa faci nimic suplimentar, doar sa respecti regulile societatii care sunt specificate foarte clar, in caz contrar ti se vor opri bani de le leafa pentru incalcarea lor.

Sunt la ei de 6 luni si pot spune ca e un loc de munca in conditii civilizate. Sunt de parere si acum ca banii de leaefa nu reflecta munca depusa..dar...din moment ce sunt in continuare angajat la aceasta firma inseamna ca accept conditiile impuse de ei. Sunt de parere ca suntem foarte prost platiti pentru munca efectuata si .., in consecinta caut alt loc de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.