Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

curse pe extern


Postări Recomandate

  • Members

salutare colegi,sa ziceam ca eu iau o cursa din milano pana la madrid (in jur de 1700km) si sunt platit cu 1 euro pe km avand in vedere ca motorina in italia e in jur de 1,70 euro,cud rumu dus-intors cat ami ramane in buzunar din cursa aceasta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

colegule daca faci curse din astea o sa ajungi la concluzia ca dupa un timp(cateva luni)o sa fii mai sarac ca la inceput si daca ai nesansa unei defectiuni mai grave nu mai ai bani sa iti repari camionul.eu nu stiu cum va bagati la curse din astea.evident cu tot respectul fiecare e liber sa decida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegule acum de pinde de tonaju cu care mergi , depinde cat mergi pe autostrada si cat mergi pe national depinde de ce consum ai deci intr-un cuvant tu esti singurul care poti face socoteala . Da mai multe detalii sa putem oferii informatii . Ex. La Jounquera - Madrid poti plati doar 75 de centi autopista si poti alimenta de la Jounquera unde este motorina mai ieftina si asa mai departe . franta poti merge unele portiuni pe nationale si unele pe autostrada . Eu am dat ex spania pentru ca ruta asta o faceam cu 75 centi franta sincer nu imi bateam capu ca aveam automat si mergeam doar pe autostrada iar italia o plateam cu bani jos si era 127 e Sezana - Ventimiglia . drumur bune sa ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.