Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Camionul vostru!


hermanrazvan

Postări Recomandate

  • Members

Cum as putea sa postez o relicva cand inaintea mea a fost postat un "super" camion :))

Man Silent (19.272)

Plusuri (+)

-fiabilitate

-functionalitate (toate sunt  in apropierea soferului)

-robusta

-cutia mi se pare ok. Nu am eu mare experienta dar  mie asa mi se pare.

Minusuri

-Scutura destul de tare... cabina nu este pe perne de aer ( mi sa dus o bucsa la cabina pe partea dreapta si de fiecare daca cand dau in gropi troncane de zici ca acu se rupe).

- scanue incomode

- consum parca prea mare pt capacitatea motorului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut, conduc un Magnum AE 480 :

Plusuri : e confortabil la drumurile din Romania,(toata cabina e pe perne de aer) la deal hmmm,,,,,asa si asa,are volan,levier de viteze cam atat

Minusuri :nu ai loc de pus papuci pe scara,spatiul de depozitare mai deloc,perdeaua de parbriz si geamuri e de mushama ,te infoaca de Doamne Fereste,nu este Aerodinamic,parca e un patrat,consuma destul de mult,,etc.........Mi-ar place un Daf SSC 510 Cv, Ultimul model,,,,,,,drumuri bune (Bonne route )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@hermanrazvan  mersi :)  Este fiabil si robust. O sa am si un tgx .... daca instalez euro truck simulator :)

@wins  o fii orice da buda nu e .... pe care is eu are arcuri si pt  mine e un avantaj ca are foi de arc. putoroasa.... depinde de motor.... asta de 272 nu e cine stie ce la deal sau incarcat mult... dar deja cand tree de 300 se schimba situatia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.