Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

REPUTATIE


VIRGIL TIMIS

Postări Recomandate

  • Members

niciodata no sa primesti rasp la intrebare...cine tio dat - si d c tio dat ....si nu esti singurul care cere explicatii pe tema asta virgil...si pers care tio dat - nuti va spune nik niciodata...si eu 2 - si nu stiu de unde si nimeni numi poate spune cine o dat si d c....eu unul sunt incepator si nu prea stiu anumite chestii...dar uneori imi dau si eu cu parerea...vb ceea in orice cuvant exista un adevar.....aici pe forumul asta sunt f multi profesori...f multi sau nascut invatati...dar ei nu se gandesc ca au fost incepatori...sau k parerea lor este sau nu buna...ei da - asa k nu8 le convine lor nu stiu ce...cam asta e adevarul virgil

oricine are dreptul sasi dea cu parerea...sau sa zica un cuvant...chiar daca este o prostie sau este gresit ceea ce zice o pers....merita sa ajutam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii nu fiti atat de nervosi , aici totul se intampla cum se intampla si in romania ( supravegheati doar din cauza ca deranjezi , numiti moderator la apelu bocancilor , se sterg si se muta postari ca asa vor uni moderatori care sunt aici de maxim un an si au postat cat a postat unul de o sapamana si tot asa dar nu continui sa deranjez ) iar cu reputatiile le da fiecare dupa cum se trezeste din somn si in functie de ce au visat . Nu exista explicatii, deci nu se stie . Sper ca nu se va modifica sau se va sterge postarea mea . si imi cer scuze cei care se simt sa nu citeasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

:D Nu foloseste la nimic. Dar hai sa dau totusi o explicatie cum sta treaba cu punctele astea de reputatie.

Sistemul in sine este bun ai putea sa vezi cat de serios e un user si ce probleme a facut. Dar aici este aplicat total gresit, hai sa va zic si de ce.

1 Cand votezi pe cineva +/- ar tr sa postezi si o explicatie.

2 Poti sa dai +/-  la fiecare postare a unui user si de aici si multimea de voturi negative. Daca o persoana nu te are la inima poate sa iti dea cate minusuri vrea muschi lui fara un motiv intemeiat. Cum multi useri se cearta intre ei si mereu se intra intr-o stare de conflict e si normal sa fie asa mare abundenta de voturi negative.

Mai jos va dau un exemplu:

Eu ma cert cu ingeras el o sa ma urmaresca si o sa-mi dea 100 de voturi negative in speranta ca o sa-mi scada credibilitatea(sau poate sa fie invers eu ii dau lui).

Problema e ca daca ai mai multe voturi negative esti mai tare, lumea te vede ca pe un ''Bad boy".

Cine vrea sa-mi dea voturi negative chiar ii rog, eu nu am o problema cu asta.

Virgil ti-am zis un vot negativ il ai de la mine, de cand ai postat pe topicul meu si am considerat ca esti pe langa subiect. Dar poate ti-am dat si voturi pozitive cand am considerat ca ai avut un post bun si util. Poziteve nu o sa-ti zic cate ti-am dat sa nu interpretezi sa nu interpretezi in nici un fel ca incerc sa te perii sau sa ma scuz ca ti-am dat un vot negativ. Daca ai ceva in legatura cu asta poti sa-mi dai si tu vot negativ(Multumesc) sau daca nu sa vii cu un argument rational si nu cu o jignire.

Pentru conducere Daca sistemul acesta cu voturi sa vrea a fii un feed back mai aveti de lucrat la el in forma intiala e in plus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

yakwaza, ai un plus pentru postarea de mai sus. :D Din pacate, nu te ajuta, tot supravegheat ramai. :)

Uite vezi tocmai sistemul de care vorbeam mai sus, ti-a placut postarea mea si mi-ai dat plus. La alta postare poti sa-mi dai minus si tot asa. Nu tr sa se supere nimeni.

:D Supravegherea e primita in numeroasele batalii pt nimic cu cei din staff. Am avut mai multe suspendari chiar daca m-am exprimat civilizat dar cica am provocat.  :D Oricum nici pt asta nu sunt suparat si nu am nimic cu nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

yakwza esti supravegheat de cei care sunt pe forum de un an sau mai putin si au atata putere in cat te pot bana sau iti pot face ce vor ei doar de dragul ca au putere sau functie pe forumul respectiv . Tot timpul unele lucruri dor . SInt sigur ca voi fi si eu supravegheat pentru instigare dar nu imi pare rau ca am spus si am sa spun ce cred eu . Ei ma pot bana aici dar nu mapot bana in viata de zi cu zi si in felul in care sunt .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

yakwza esti supravegheat de cei care sunt pe forum de un an sau mai putin si au atata putere in cat te pot bana sau iti pot face ce vor ei doar de dragul ca au putere sau functie pe forumul respectiv . Tot timpul unele lucruri dor . SInt sigur ca voi fi si eu supravegheat pentru instigare dar nu imi pare rau ca am spus si am sa spun ce cred eu . Ei ma pot bana aici dar nu mapot bana in viata de zi cu zi si in felul in care sunt .

;D Am cont aici din 2010 chiar daca nu am scris in tot timpul. Ai dreptate se abuzeaza de functie  si uneori din exces de zel dau suspendari doar ca nu le place de fata ta. Oricum poti sa contesti ii trimiti un e-mail lu` Calin si se rezolva problema.

Am avut ai suspendare pe termen nelimitat data de Mihai, pt ca asa a considerat el la momentul respectiv ca e bine dar am rezolvat problema. De obicei intr-o multime de oameni cu caractere diferite se gaseste macar o persona mai rationala care gandeste situatia la rece si pune bine in balanta totul.

PS: sa nu se inteleaga ca am ceva cu Mihai,  dupa iar sa interpreteaza gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asta-i nimic. Eu am fost exclus de pe forum 1 luna fara niciun avertisment, fara supraveghere :P Adevarul chiar doare pentru unii. Eu vreau sa fiu sincer totdeauna, chiar daca supar pe cineva. Decat lingau si cu multe plusuri, mai bine sincer si "supravegheat" ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

yakwza si de la mine ai un + pt seriozitate,intradevar acolo te-ai razbunat putin ;D,aveai si motiv,dar restu..............ca sant multe,am vrut sa ati dau 2 dar nu se poate decat unu pe ora ;)

Ms! poate o sa mai zica si alti daca am spart eu gheata.

Uite daca vrei atat de mult sa iti cresti reputatia iti dau eu o metoda neortodoxa, nu o recomanda dar daca cineva se simte mai bine.. poate s-o aplice.

Iti mai faci un cont clona si iti dai plusuri dupa ala ,intr-o luna  ajungi la  1000+ :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Tara arde , babele sa piaptana , am ajuns sa ne uitam la plusuri si la minusuri. Din aceasta cauza nu poti dormi Virgile? Am pretentii de la tine, te consider un om cu coloana vertebrala, lasale mama lor de plusuri si minusuri, de asta nu poti dormi noaptea, haide sa ne ocupam de lucruri mai importante.

Drumuri bune si bafta maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Driver-ul.............este un fapt divers..o constatare.....atat.........doar nu crezi ca plang sau am cosmaruri.........doar nu crezi ca daca am 1000+ ma simt mai bogat sau mai mare......am coloana si foarte stabila,adevaru nu ma supara chiar ma face sa lupt,sa invat mai departe...daca cineva ma face prost si ami demostreaza...........incerc sa invat si sa=i demostrez acei persoane ca nu sant prost ci sant neinformat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

e usor in ziua de azi sa-ti schimbi id-ul cat si ip-ul ....asa ca supravegherea si "ban"-ul sunt degeaba ....daca un user stie folosi internetul ....supravegherea e degeaba !!!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.