Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

REPUTATIE


VIRGIL TIMIS

Postări Recomandate

  • Members

:D :D :D a inceput sa-mi cresca si mie reputatia de la -16 la -38 si asta sa intamplat numai intr-o ora, la fel si tie virgile..20 de puncte intr-o ora.

Cine mai voteaza vreau sa-l depasesc pe virgil, tr sa fii o persona importanta sa primesti minus  :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

:D :D :D a inceput sa-mi cresca si mie reputatia de la -16 la -38 si asta sa intamplat numai intr-o ora, la fel si tie virgile..20 de puncte intr-o ora.

Cine mai voteaza vreau sa-l depasesc pe virgil, tr sa fii o persona importanta sa primesti minus  :D

trebuie sa mai muncesti ,am avans considerabil,si mai multe postarii,eu ati  doresc succes,,,dar e greu sa ma ajungi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu nu sunt de acord cu votul userilor !Gradul sau nivelul reputatiei ar trebui sa creasca in functie de numarul postarilor si mai ales de calitatea acestora!Sa stau la discutii pe chat si sa am pretentii ca reputatia sa creasca nu mi se pare normal.Daca ar fi sa votez ,eu as da minus multor useri pentru abuzarea prescurtarilor si pentru folosirea limbajului de cocalar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Tara arde , babele sa piaptana , am ajuns sa ne uitam la plusuri si la minusuri. ...haide sa ne ocupam de lucruri mai importante.

Gradul sau nivelul reputatiei ar trebui sa creasca in functie de numarul postarilor si mai ales de calitatea acestora!Sa stau la discutii pe chat si sa am pretentii ca reputatia sa creasca nu mi se pare normal.

Vand, trafichez, combin plusuri si minusuri, la pachet de 100 buc/europalet  ;D. Eu cred ca afecteaza cu ceva reputatia asta ori pe cei vanitosi si dornici de afirmare ori pe cei care dupa mult bla-bla mai vor o portie. Astept PM de la cel/cei ce vor sa le maresc sau micsorez acest rating, daca asta rezolva situatia  >:( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

f bine o facut calin ca o dezactivat reputatia cu +/- ....si speram sa nu mai fie activata in nici un fel...ca sa nu mai fie discutii certuri injurii si altele...sincer nu-si prea au rostul....parerea mea...cu cat discuti mai multe pe forum/chat cu atat inveti mai multe poti da sfaturi iedei...chiar daca se stiu anumite chestii sau subiecte...omul cat traieste invata

ps calin te rog sa nu mai activezi reputatia..si nici so modifici...cel mai bine ar fi sa ramana asa cum este...ca sa nu mai fie discutii certuri sau injurii sau altele....

daca deranjeaza pe cineva aceasta postare astept mesaj pe pm sami spuna direct unde am gresit sau unde am dreptate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu sper s-o modifice , e foarte utila reputatia in sensul ei ,dar sa se utilizeze corect ...ex: inscrierea a unor copii de 14-15 ani pe forum si facand pe soferii dau cu presupusul despre anumite firme incurcind intr-un fel pe acei colegi care vor sa se angajeze la firma respectiva ..eu unul ma-m uitat un pic si la reputatia acelui user care a postat despre firma care ma interesa,dar nici sa dam cu minus in oameni aiurea,..deci pentru mine a fost utila reputatia dar a fost folosita abuziv de userii...votez pentru modificarea ei si introducerea reputatiei inapoi pe site

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare,am fost plecat vreo 2 zile si acum am observat ca a disparut chestia cu reputatia..foarte bine,poate unii dintre noi sufera sa aiba multe plusuri ;)...si pentru virgil sa stii ca ti am dat si eu vreo 3 minusuri pentru cateva postari de alea tale una fiind cea cu ajutorul acordat colsgului si pana la urma aiesit cu pumni nu mi sa parut corect din partea ta,apoi aveai ceva la rubrica anunturi de vanzare,cresteai pretul cum vedeai pe cineva interesat,de la 90 de ron sa ajuns nu stiu la ce suma si a mai fost o chestie dar numai tin minte...ti am zis asa poate te simti mai bn,sa stii ca cateodata vorbeste gura fara tine,sau tasteaza degetele fara voia ta...dar na nu e nimeni perfect...multa bafta sa ai :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

chiar cine trebuia sa taca acela a deschis si topic asta,,,,,,acuma mai si vrei sa pari maica tereza,,,,, ca cine ce si cum ?,,,da minus sau +,,,ca nu te intereseaza reputatia,,daca le,ai primit nu le,ai primit degeaba,,,,,,tu singur te bati cu vb tale,, 

Re: Amenda overspeed

« Răspuns #9 : Martie 22, 2012, 22:37:12 »

Citat

45 euro in franta pt ce .......poate ai ascultat muzica tare ,in casti ,in autobuz esti glumet .....dati cu minusuri flacai !!!!! ,,a cui ii citatul asta,,,,???.cred ca al tau prietene!!...stii zicala ,,,cine seamna vant culege,,,,,,,,,,asa ca nu te astepta sa te iubeasca toata lumea ca nu esti vreo raritate in materie de logistica ,transport,soferie si alte chestii,,,dovada sta in mesajele postate de tine,,,si de sfaturile tale mai ales,,,!!!!

Re: Amenda overspeed

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare,am fost plecat vreo 2 zile si acum am observat ca a disparut chestia cu reputatia..foarte bine,poate unii dintre noi sufera sa aiba multe plusuri ;)...si pentru virgil sa stii ca ti am dat si eu vreo 3 minusuri pentru cateva postari de alea tale una fiind cea cu ajutorul acordat colsgului si pana la urma aiesit cu pumni nu mi sa parut corect din partea ta,apoi aveai ceva la rubrica anunturi de vanzare,cresteai pretul cum vedeai pe cineva interesat,de la 90 de ron sa ajuns nu stiu la ce suma si a mai fost o chestie dar numai tin minte...ti am zis asa poate te simti mai bn,sa stii ca cateodata vorbeste gura fara tine,sau tasteaza degetele fara voia ta...dar na nu e nimeni perfect...multa bafta sa ai :) :)

poate nu m-am exprimat pe intelesu tuturor,am zis ca nu sant bisnitar sa cer 150 si sa las la 120 ,ala erea pretu si cu asta basta ,cine vrea cumpara cine nu nu,referitor la iesirea mea chiar daca a fost necontrolata pe moment nu o regret niciodata,daca tu accepti sa te dea orcine in .......  lui, e treaba ta ,eu nu accept mai ales ca si desfacusem capacu la bateri ca dandui curent blocam iesirea din parcare,mai primesc si urarii de bine,orcum ai fost fair-play

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

chiar cine trebuia sa taca acela a deschis si topic asta,,,,,,acuma mai si vrei sa pari maica tereza,,,,, ca cine ce si cum ?,,,da minus sau +,,,ca nu te intereseaza reputatia,,daca le,ai primit nu le,ai primit degeaba,,,,,,tu singur te bati cu vb tale,, 

Re: Amenda overspeed

« Răspuns #9 : Martie 22, 2012, 22:37:12 »

Citat

45 euro in franta pt ce .......poate ai ascultat muzica tare ,in casti ,in autobuz esti glumet .....dati cu minusuri flacai !!!!! ,,a cui ii citatul asta,,,,???.cred ca al tau prietene!!...stii zicala ,,,cine seamna vant culege,,,,,,,,,,asa ca nu te astepta sa te iubeasca toata lumea ca nu esti vreo raritate in materie de logistica ,transport,soferie si alte chestii,,,dovada sta in mesajele postate de tine,,,si de sfaturile tale mai ales,,,!!!!

Re: Amenda overspeed

tu ar trebui sa taci si sa bagi capu in pamant ca strutu,ai zis ca postez amenda aia uriasa de 45 euro pt overspeed,dar si repet cred ca ti-au furat-o jandarmeria cand i-au furat si la aia de la dumagaz bani,,,,,,,,si inca ceva daca ai spui la cineva ca minte sau e prost nu te va iubi niciodata,desi in mod normal ar trebui sa aprecieze ca acel om vrea sa al ajute  si ai spune adevaru  in fata nu al minte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

va rog sa pastrati bunul simt in postari !!

PS : MARIUS yakwza te rog sa te mai gandesti o data la afirmatiile facute mai sus . nu cred ca ai luat nici-o pedeapsa pe nedrept , putine de alfel ,  ;) ;) mereu am / sa  apelat la calmarea ,, spiritelor ,, !! dar .........

deci tot moderatorii / administraorii sunt oameni rai ..... in fine ... face-ti balci oameni buni .... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

doar pe 1 mai ajung acasa,,,o so postez amenda dar nu pt tine am so fac,,,,,si sincer daca stiam esti ex sofer de bascula si actual sofer de 7,5 nici nu ma deranjam sa,ti mai raspund,,,scuze inca o data pt ca m,am bagat in seama cu tine,poate imi dai si mie vreun pumn cum iai dat la colegu in italia,,,si mii cam frica,, :,asa cum ti,ai rezolvat tu problema doar ciobani o fac,,,poate nici aia,,,,anumite lucruri nu ai de unde sa le stii,,,,!!!omul cat traieste invata,,,,!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

doar pe 1 mai ajung acasa,,,o so postez amenda dar nu pt tine am so fac,,,,,si sincer daca stiam esti ex sofer de bascula si actual sofer de 7,5 nici nu ma deranjam sa,ti mai raspund,,,scuze inca o data pt ca m,am bagat in seama cu tine,poate imi dai si mie vreun pumn cum iai dat la colegu in italia,,,si mii cam frica,, :,asa cum ti,ai rezolvat tu problema doar ciobani o fac,,,poate nici aia,,,,anumite lucruri nu ai de unde sa le stii,,,,!!!omul cat traieste invata,,,,!!!

astept si pana in mai, may,sant fost sofer cam de toate masinile ;D,tu esti sofer numai de tir sa inteleg,facut in tir ,nascut in tir, crescut in  tir  etc,

ps ciobani lovesc cu bota,bata,ciomag sau cum mai are el denumiri ,smecheri cu pumni si picioarele ;),mai rar cu genunchiu ca e periculos,poti sta linistit pt cum ai vb nu ati fac nimic,cioban ,taran nu ma deranjaza ca nu am fost si nici nu sant curios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

klar ca de tir,,,,,inca chiar pot spune de lkw,,,,,!!!!! ;),,,,din 1998 la mine incartea de munca nu scrie altceva in afara de conducator autocamion,ca persoana n,am nimik cu tine,,,dar dai unele sfaturi si te miri de niste chesti de te doare capu,cred ca esti al doilea cu care intru in vb de 1 an jumate de cand am cont,,,mai era unu care o luat categoria e inaite la c,!!!asa ca fapt divers,,,de de astia ca tine dau zilnic prin toate parcarile,,,!!!!!sa fii sanatos si doamne ajuta si drumuri bune sa ai,,,,,,!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.