Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Ce se stie de firma din Calarasi pentru extern?


Postări Recomandate

  • Members

Salut sallas am aflat astazi de la un coleg despre asta dar nu stie cum se numeste firma,doar ca este din Calarasi si angajeaza numai in echipaj sa nu mai existe certuri intre colegi,si ca ar fi ok ca plata,poate este vreun coleg care lucreaza la acea firma sa ne dea mai multe detalii.Oseara buna si DRUMURI CIT MAI BUNE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut, colegii! La Calarasi, nu este vorba, practic, de o firma pentru care sa lucrezi. Acolo este un birou, in incinta Romglass, care face recrutari pentru Dandoy si TTS(firme din Belgia).Eu am fost anul trecut,cu o groaza de acte, nu am primit nici un raspuns de atunci. Cine vrea sa-si incerce norocul, nr. de tel. este 0726384222, dl. Adrian. Drumuri bune sa aveti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Salut, colegii! La Calarasi, nu este vorba, practic, de o firma pentru care sa lucrezi. Acolo este un birou, in incinta Romglass, care face recrutari pentru Dandoy si TTS(firme din Belgia).Eu am fost anul trecut,cu o groaza de acte, nu am primit nici un raspuns de atunci. Cine vrea sa-si incerce norocul, nr. de tel. este 0726384222, dl. Adrian. Drumuri bune sa aveti!

Stimate Gabriel,

Se pare ca ai fost gresit informat. La Calarasi chiar este o firma inmatriculata in Romania, care plateste taxe si impozite si al carui nume este afisat pe usa (daca ai fost atent) -TRAXEUROTRUCK SRL. Poti tasta acest nume pe Google si te vei convinge!

Cu respect,

Adrian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.