Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Salutare tuturor


sorin

Postări Recomandate

  • Members

Salut

Sunt Sorin si ma bucur foarte mult sa ma alatur voua pe acest forum pe care l-am gasit cu bucurie ;D

Am 40 de ani,sunt sofer de camion de 17 ani, de 15 ani numai in trafic international , in momentul actual lucrez si locuiesc in Italia (Mantova),sunt de 3 ani acolo impreuna cu familia.

Felicitari celor inspiratii care au facut acest site.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut

Sunt Sorin si ma bucur foarte mult sa ma alatur voua pe acest forum pe care l-am gasit cu bucurie ;D

Am 40 de ani,sunt sofer de camion de 17 ani, de 15 ani numai in trafic international , in momentul actual lucrez si locuiesc in Italia (Mantova),sunt de 3 ani acolo impreuna cu familia.

Felicitari celor inspiratii care au facut acest site.

Bine ai venit si asteptam sa fi un membru activ al acestui forum si sa ne impartasesti din experientele pe care le-ai avut de-alungul vietii tale de sofer.Speram sa pui si poze cu masinile pe care ai lucrat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Va multumesc de primire si promit ca voi fii un membru activ al acestui forum,in ceea ce priveste camioanele pe care am lucrat pot spune ca nu am lucrat pe Renault in rest pe toate,dar camionul favorit este Volvo.

Drumuri bune tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.