Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Valsen transport


danutz77

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • Members

CALUTU! Daca stii ceva spune daca nu TACI!Stie cineva ceva concret?Sa lasam acesti oameni BOLNAVI in DUREREA lor COLEGILOR!Sunt multi asa zis patroni cu 1 camion care baga strambe pe acest site..Astept o veste de le vreun coleg.Daca aflu eu  ceva ,va anunt.O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu amyral scri mult si prost .valsen transport e firma ceha condusa de familie  pe patron il cheama.  nicolae//////////////.iar pe sotie catalina sant de peste.prut moldoveni au 10 masini volvo de 420 toate  sant friguri  care sant inchiriate la gartner sped .te mint si te prostesc in ultimul hal..daca te suna iti promit de toate iar cand aj. la praga e cu totul altceva de la 170o au scazut la 1500 le pleaca toti soferi nu platesc  te mint cu  nerusinare  se lucreaza in echipaj toate cursele se fac noaptea ziua dormi daca poti se foloseste maimuta la greu ca sa pleci cu program normal  iti da bani doar de mancare  .vrea sa te aiba la mana cu ei  daca  halesti esti mancat  .l final..cand se fac calculele  iti zice sa pleci acasa ca ti trimite el pe cont .iti opreste bani garantie 200 e  iti pune la calcul si convorbirile lui cand te suna  te mint.ca te cheama inapoi  ca sa nuti mai dea garantia    deci poti sa te duci maine la ei dar o sa vi  tot asa cum ai plecat    poti face munca in folosul cehiei  ca sa nu mai scri prosti pe forum si sa astepti pana un coleg iti da detali despre  patanile lui sau a altor colegi care au lucrat pt .ei    /////////.drumuri bune/?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

SALUT COLEGII!

TOCMAI AM AFLAT SI EU DE VREO 3 ZILE  DE FIRMA VALSEN DE LA NISTE PRIETENI AI CAROR CUMNATI AU LUCRAT ACOLO SI NU STIU CE SA ZIC DAR BAIETII ASTIA MI-AU ZIS CA CICA AU FOST CORECTI CU EI ADICA AU LUCRAT 2 TURE DE 3 LUNI  SI NU AU AVUT PROBLEME NICI CU BANII NICI CU TELEFONUL CA CICA ITI SI UN TELEFON  ... DIN CONTRA MI-AU ZIS CA SUNT ALTII CARE FAC PROBLEME , BA LASA MASINILE PE UNDE SE INTAMPLA SAU MAI VAND COMBUSTIBIL SAU AM INTELES CA UNUL DE AL LOR CICA A PLECAT CU UN VW CADDY DE LA FIRMA SI L-AU PRINS LA VAMA LA SCULENI

ACUMA VAZAND ANUNTUL ASTA DE LA CALUTU SI DE LA DAN_G POATE POT SA IMI DEA MAI MULTE DETALII CA NA ...MA GANDESC SA IAU SI EU CALEA ASTA CA STAU CAM NASPA CU DIRIDARII SI MI-AM ZIS CA DACA AM OCAZIA ASTA SA NU O PIERD

ACUMA CA O FI MAI GREU , LA INCEPUT, NA CA N-O SA MA ASTEPTE CU ICRE NEGRE SI SAMPANIE DAR MACAR SA STIU CA IMI DA SI AIA 1500 DE EUR CA DECAT AICI PE 1500 RON SI DATORII PE LA BANCI, CA APROAPE FIECARE OM,  CU BANII AIA M-AS REDRESA UN PIC ..

DAR NA NICI NU AS VREA SA RENUNT UNDE LUCREZ ACU ADICA LA O FIRMA DE SALUBRITATE , E SALARIU CUM E DAR E LA TIMP SI AM SI NISTE BONURI ACOLO DE MASA ... SI DACA PLEC TRE SA PLEC MACAR 2 LUNI FARA SALAR CA  SA ZIC CA O LUNA AM CONCEDIU...

DAR DE LA 1500 DE RON LA 1500 DE EURO PARCA E UN PIC DE DIFERENTA SI NU CHIAR MICA

ASA CA  DACA SE POATE SI CINE STIE  VREAU SI EU CAT MAI MULTE  AMANUNTE ASA ..DESPRE FIRMA ASTA, DACA AI CAZARE SAU NU, DACA O PLATESTI SI CAT SI ALTE ALEA..... CHIAR DACA E CONDUSA DE BASARABENI ...CA DREPT SA VA SPUN AM CUNOSCUT SI EU CATIVA PANA ACUM SI MI S-AU PARUT DE TREABA...DAR CUM PESTE TOT MAI SUNT SI...ALTFEL ...

DECI , COLEGILOR CARE STITI MAI MULTE SUNT NUMAI OCHI ...PE FORUM SI MULTAM FAIN DE INFORMATII ORICARE MI LE DATI.

SI INCA CEVA ...DRUMURI BUNE ORIUNDE VE - TI MERGE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegu iulian, gaseste un loc de nunca unde sa te duci de drag nu fortat de imprejurari da dai gres cu valsen tr .apropo cazare ai doar la cabina si se lucreaza in echipaj  .si rar gasesti un coleg cu care sa te intelegii  .faci cum vrei tu dar sa nu plingi dupa bani tai  .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

SALUT COLEGII!

TOCMAI AM AFLAT SI EU DE VREO 3 ZILE  DE FIRMA VALSEN DE LA NISTE PRIETENI AI CAROR CUMNATI AU LUCRAT ACOLO SI NU STIU CE SA ZIC DAR BAIETII ASTIA MI-AU ZIS CA CICA AU FOST CORECTI CU EI ADICA AU LUCRAT 2 TURE DE 3 LUNI  SI NU AU AVUT PROBLEME NICI CU BANII NICI CU TELEFONUL CA CICA ITI SI UN TELEFON  ... DIN CONTRA MI-AU ZIS CA SUNT ALTII CARE FAC PROBLEME , BA LASA MASINILE PE UNDE SE INTAMPLA SAU MAI VAND COMBUSTIBIL SAU AM INTELES CA UNUL DE AL LOR CICA A PLECAT CU UN VW CADDY DE LA FIRMA SI L-AU PRINS LA VAMA LA SCULENI

ACUMA VAZAND ANUNTUL ASTA DE LA CALUTU SI DE LA DAN_G POATE POT SA IMI DEA MAI MULTE DETALII CA NA ...MA GANDESC SA IAU SI EU CALEA ASTA CA STAU CAM NASPA CU DIRIDARII SI MI-AM ZIS CA DACA AM OCAZIA ASTA SA NU O PIERD

ACUMA CA O FI MAI GREU , LA INCEPUT, NA CA N-O SA MA ASTEPTE CU ICRE NEGRE SI SAMPANIE DAR MACAR SA STIU CA IMI DA SI AIA 1500 DE EUR CA DECAT AICI PE 1500 RON SI DATORII PE LA BANCI, CA APROAPE FIECARE OM,  CU BANII AIA M-AS REDRESA UN PIC ..

DAR NA NICI NU AS VREA SA RENUNT UNDE LUCREZ ACU ADICA LA O FIRMA DE SALUBRITATE , E SALARIU CUM E DAR E LA TIMP SI AM SI NISTE BONURI ACOLO DE MASA ... SI DACA PLEC TRE SA PLEC MACAR 2 LUNI FARA SALAR CA  SA ZIC CA O LUNA AM CONCEDIU...

DAR DE LA 1500 DE RON LA 1500 DE EURO PARCA E UN PIC DE DIFERENTA SI NU CHIAR MICA

ASA CA  DACA SE POATE SI CINE STIE  VREAU SI EU CAT MAI MULTE  AMANUNTE ASA ..DESPRE FIRMA ASTA, DACA AI CAZARE SAU NU, DACA O PLATESTI SI CAT SI ALTE ALEA..... CHIAR DACA E CONDUSA DE BASARABENI ...CA DREPT SA VA SPUN AM CUNOSCUT SI EU CATIVA PANA ACUM SI MI S-AU PARUT DE TREABA...DAR CUM PESTE TOT MAI SUNT SI...ALTFEL ...

DECI , COLEGILOR CARE STITI MAI MULTE SUNT NUMAI OCHI ...PE FORUM SI MULTAM FAIN DE INFORMATII ORICARE MI LE DATI.

SI INCA CEVA ...DRUMURI BUNE ORIUNDE VE - TI MERGE!

Te rog sa scrii normal fara caps lock

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ms calutu .am vb ieri cu Nicolae si a zis ca se fac angajari. eu unu nu prea am experienta asa ca am zis ca vreau sa merg cu cumnatul meu in doi pe cabina...la inceput mie mi-au zis ca imi dau doar 800 prima luna apoi o sa dau un test daca trec cu bine testul imi da 1500 ca la cumnatul meu. sper sa fie bine nu prea am gasit o alta firma care sa ma accepte ca incepator. dacca mai cunoaste care va detali sau are cunostinte despre firma asta sa nu ezite si sa le zica... multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.