Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Buna seara ,

Am primit o oferta de munca de la Sc Blue-eyes Srl cu sediul in Sebes, Alba

Aceasta se ocupa cu transport colete Sebes-Madrid tur-retur , nu face comunitate

Plecarile se fac in 2 ori de cate ori se aduna marfa ptr un transport si plata este de 500e pe cursa

mentionez ca am primit informatia de la patron cum ca nu se fac mai putin de 2 curse pe luna si maxim 3

Firma este administrata de d-nul Popescu Gheorghe din Sebes ( care mi-a trimis inclusiv banii ptr atestat transport marfuri si Ag)

Daca stiti anumite aspecte negative despre firma asta , va ascult parerile cu mare drag

Cu stima

Drumuri Bune la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna seara ,

Am primit o oferta de munca de la Sc Blue-eyes Srl cu sediul in Sebes, Alba

Aceasta se ocupa cu transport colete Sebes-Madrid tur-retur , nu face comunitate

Plecarile se fac in 2 ori de cate ori se aduna marfa ptr un transport si plata este de 500e pe cursa

mentionez ca am primit informatia de la patron cum ca nu se fac mai putin de 2 curse pe luna si maxim 3

Firma este administrata de d-nul Popescu Gheorghe din Sebes ( care mi-a trimis inclusiv banii ptr atestat transport marfuri si Ag)

Daca stiti anumite aspecte negative despre firma asta , va ascult parerile cu mare drag

Cu stima

Drumuri Bune la toti

Mai degraba topicul tau suna a reclama mascata.

Daca ti-a trimis si bani pt atestat(nu stiu daca pe criza asta iti mai daca cineva bani e greu sa-ti gasesti un loc de munca dar sa iti mai dea si bani). Asa ca suna putin dubios cineva iti da bani fara sa ai contract cu el si dupa te mai gandesti daca te duci.

Sper sa ma insel, bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi cer scuze daca suna asa .... nu asta era intentia mea .....

cu omu am vorbit in noiembrie si a zis ca daca are nevoie ma va suna ........... si a revenit dupa 4luni

mentionez ca nu am experienta pe extern ......

o seara buna la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intrebare pt.BUFFUXXL,cum se merge pina la Madrid?in echipaj,solo sauacei bani primiti cred ca se vor deconta din diurna,ca dupa aceasta reclama mascata, sincer nu stiu ce sa zic,dar eu iti doresc succes mai ales ca nu prea ai experienta din cele ce tu ai recunoscut,BAFTA SI SPOR LA BANI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intrebare pt.BUFFUXXL,cum se merge pina la Madrid?in echipaj,solo sauacei bani primiti cred ca se vor deconta din diurna,ca dupa aceasta reclama mascata, sincer nu stiu ce sa zic,dar eu iti doresc succes mai ales ca nu prea ai experienta din cele ce tu ai recunoscut,BAFTA SI SPOR LA BANI.

Acu imi dau seama cat de aiurea suna primul meu post (reclama mascata - > imi cer sincer scuze)

Se pleaca in echipaj , nu s-a mentionat nimic de diurna , doar 500 de coco/cursa

Ce se transporta nu pot zice ca se considera iar reclama , tot ce pot zice e ca are de unde plati 2 soferi cu 500/fiecare

O seara buna si drumuti bune la toti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

@bufuxxl

tot ce pot zice e ca are de unde plati 2 soferi cu 500/fiecare

De unde sti ca poate plati 500E pe fiecare ai acces la buzunarul lui sa sti citi bani are in el? Poate ca era mai bine sa ne spui ca ai nevoe de sofer?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ar fi bine sa dea 500 de euro fiecarui sofer. Eu am o cunostinta care a lucrat, incepator fiind, in echipaj,  pe o cursa Romania-Spania, tot colete (pachete) de-ale romanilor si le dadea fiecaruia 350 de euro, suplimentar aveau si vreo 200 euro amandoi pentru mancare. Doar ca asteptau pana cand se strangeau suficiente colete pt a umple masina, iar la una dintre curse au ajuns abia in a treia saptamana acasa.

Asa ca a renuntat la cursa. Ca incepator e tare greu,din pacate, sa gasesti si un salariu bun si o firma buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cata hotie,el ia pe putin 90 de centii pe kg,rar cand gasestii destia cam totii duc cu 1€,si la sofer da 500€....spre Spania nu stiu ce o sa avetii de adus,da ctre Ro,si gur o sa  fiti plini si nu o sa statia prea mult ca au inceput romanii sa plece acasa,cei care stau in spania pot confirma ce am zis eu...bafta si numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.