Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Arata ce poti in cel mai tare concurs din lume dedicat soferilor de camion


ProjectManager

Postări Recomandate

  • Members

Inscrie-te la cel mai tare concurs dedicat soferilor profesionisti. Alatura-te celor 55.000 de soferi care stiu cu volanul! Pentru prima data in Romania, Scania organizeaza Young European Truck Driver. Inscrierile se pot face direct pe site-ul Scania Romania sau prin infoTrucker la adresa office@infotrucker.ro.

Trebuiesc trimise urmatoarele informatii:

Nume:

Prenume:

Data nasterii:

Sex: M/F

Numar de telefon:

Nume companie:

Cod postal/Judet:

Adresa:

Oras:

Adresa e-mail:

Numar permis de conducere valabil:

COLEGA, ESTE O OCAZIE UNICA SA PARTICIPI LA CEA MAI IMPORTANTA COMPETITIE DE GEN! IN PLUS, POTI ACUMULA FOARTE MULTE INFORMATII UTILE PRECUM SI SA-TI FACI NOI PRIETENI!

Echipa infoTrucker iti ureaza succes si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

V-ati inscris la concursul Scania? Aici este link-ul pe care trebuie sa intrati: http://www4.scania.com/ro/sdc-2012/

Dupa ce va inregistrati, trebuie sa completati un test de 40 de intrebari. In functie de punctajul pe care il obtineti la test, va veti califica la semifinala de pe 23-24 iunie. Daca aveti norocul sa va calificati si la finala, va asteapta premii substantiale. Iar castigatorul finalei din Romania va participa la finala europeana din Suedia. Acolo premiul cel mare este chiar un camion Scania!!

Ce ziceti?

Le aratam cat sunt de buni soferii romani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

m-am inscris la concurs dar pot sa spun ca setul de intrebari premergatoare concursului sunt tampite rau. Singurul avantaj este ca poti raspunde in voie , neavand timp prestabilit si deasemenea te poti folosi de Google sau orice alt mijloc de informare pentru a da raspunsuri cat mai corecte, lucru pe care nu l-am facut deoarece am vrut sa vad pe bune unde ma situez. Astept raspuns pana pe 10 Iunie sa vad daca am fost admis pentru etapa urmatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Concursul se adreseaza tinerilor soferi profesionisti de camion cu varsta de pana la 35 de ani.La nivel european,concurentul care conduce cel mai eficient si corect, poseda cele mai multe cunostinte si, prin urmare,termina cu cele mai multe puncte va fi recompensat cu cun camion Scania Seria R nou cu o valoare de 100000 euro.

Cei interesati se pot inscrie pana pe 31 MAI 2012 accesand urmatoarele linkuri...

- http://www4.scania.com/en-IE/sdc-2012/

- http://www4.scania.com/en-IE/sdc-2012/

Semifinalele regionale vor avea loc in iunie , iar finala nationala va fi organizata pe 14 IULIE 2012.Castigatorul va reprezenta Romania la marea finala europeana,care va avea loc in septembrie in Suedia.

Succes viitorilor participanti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

mersi iceman nu am trecut mai departe......am fost pe locul 5 din cei 40 care au fost la tg mures dar la concurs s-au inscris 1540 parca,numai unul a mers mai departe un baiat de 21 de ani ....bravo lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.