Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Priviti si va minunati !


Driver-ul

Postări Recomandate

  • Members

da ceva gen ..made in romania..infara faptului ca a blocat banda de sens ,omu dormea,nu facuse nimic grav....dar de sa vada lumea ce tare e militia rominiei mai ales jegurile alea cu cagule ,si unflatul ala cu cap de creta,ia-u pus catuse parca era infractorul nr 1 in romania,la aia care fura miliarde nu se mai duc sa-i aresteze asa in somn ca aia au arme si trag dupa ei,ca de propietate privata....uuuuuuuuuuaaaaaaa MILITIA uuuuuuuuuaaaaaa SECURISTILOR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ce om prost.....Oare nu si-a dat seama ca nu avea cum sa mai scape???? Apoi colegul Likka daca tu crezi k poti sa dormi cu masina in drum si "nu e nimic grav" e clar.....semnul "P" iti spune ceva???? Iar daca mascatii sunt de vina ca ala nu stie ce e aia pauza zilnica normala sa ma ierte Dumnezeu dar oamenii aia isi faceau si ei datoria. Sunt de acord ca nu se grabesc asa sa puna catusele la aia ce umbla la rezervoare, de ce oare?? Tot ce mi-a placut si mi sa parut cel mai corect a fost ca aceea 'firma' la care lucra acest coleg a fost amendata cu o suma substantiala. Drumuri bune tuturor!! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu nu am zis in comentariul meu ca e ok ca a ocupat o banda citind toata stirea defapt el oprise acolo de frica arr si nu facea pauza sau dormea,si daca voi puteti conduce dupa minciunile spuse de presa CICA 5 zile ..inseamna ca mosu ala era un extraterestru sau robot ...iar in legatura cu tonajul e zilnic in romania sute de tiruri cu supratonaj ...si nu cred ca era nevoie de mascatii..trebuia sa cheme armata cu tancuri  si trupele comando in frunte cu bruce willis ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.