Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Clip Soferii.ro


Alex Sofer

Postări Recomandate

  • 4 months later...
  • Members

Ar fi o treaba sa faceti un clip cu soferii si camioanele lor, dar sa se vada bine si sa bagati si voi o muzica buna in clip nu populara ca mai suntem si tineret pe forum si ne-am c-am saturat, in video cu camionagii populara, la nunta la fel, trebuie sa mai schimbam si noi meniu  :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

ai muncit ceva si a iesit destul de frumos,la urmatorul insa cred ca va fi mai mult de munca,eu nu ma pricep sa fac de astea dar cred ca ar fi frumos ca atunci cind ar aparea poza sa fie inserat si nick-ul,nu stiu daca se poate face cu ceva programele dar as fi super incintat sa vad unul asa,hahha,succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

    Tinind cont ca este un clip cu si despre camionagii......sugestiile mele muzicale ar fi:Incepind cu cea mai recenta,Pure Grain-Truckin' song-melodia este misto,solistul de la Pure Grain a fost camionagiu cativa ani de zile inainte sa castige din muzica,iar in video-clip-ul oficial al melodiei conduce el,personal,un Peterbilt vechi de la una din companiile la care a lucrat in trecut!Apoi ar urma Rhett Atkins,Drivin'my life away,una din melodiile din Black Dog,Dave Dudley cu Six days on the road sau tema sonora din convoy,nu mai stiu cine a scris muzica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

  Ingerash,crezi ca sunt asa de performant cu calculatorul?Mie mi-au luat luni de zile bune sa invat sa postez o amarata de poza,la lectia cu video-clip-uri si alte filmulete n-am ajuns inca!Eu inca am probleme cand schimb tastatura,din engleza in franceza sau romana,trebuie sa vina nevasta-mea sa-mi spuna sa apas pe alt shift del sau mai stiu eu ce alte butoane mai trebuie apasate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.