Jump to content

ATENTIE unde trimite-ti cv voastre

VIRGIL TIMIS

Recommended Posts

• Members

atentie ,,,,,,,,,,nu trimiteti cv numai de dragu de a le trimite,cautati firma pe google ,vedeti daca e-mail corespunde cu al vostru,sant totusi DATE CU CARACTER PERSONAL ,si pot ajunge in mana unor oameni care va pot face rau de ex  anuntu cu,, se cauta soferi pt suedia'' este postat de VADUVARD care nu are treaba cu aceasta firma ,este pe langa suedia la vreo 3000 km,il cheama florentin radu vaduva din deva, a lucrat la CLT ravenna si acum vinde un  motor de bmw si jocuri de copii prin deva  ;D ,,,,,,,,,,,,,cautati pe gogle si o sa va convinget singuri cine este acest angajator sau sunatil la 0728414995

• Members

acesta este un mesaj privat trimis de acest angajator

da ba cretinule am firma si mai studiaza legile romane ba ...cum naiba sa iti mai zic

in tara noastra ca e factura de 5 kg prune si ca e prestari servicii trebuie sa platesti 24% ce mata nu intelegi?

din cauza ta a blocat topicul

pesti?

vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga ca chilotii in cur

DECI VEDETI CA ARE FIRMA SI PLATESTE PT VOI 24% ,,,,,,,,,,VOI SANTETI CARTOFI ,CEAPA,ELECTONICE

• Administrators

acesta este un mesaj privat trimis de acest angajator

da ba cretinule am firma si mai studiaza legile romane ba ...cum naiba sa iti mai zic

in tara noastra ca e factura de 5 kg prune si ca e prestari servicii trebuie sa platesti 24% ce mata nu intelegi?

din cauza ta a blocat topicul

pesti?

vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga ca chilotii in cur

DECI VEDETI CA ARE FIRMA SI PLATESTE PT VOI 24% ,,,,,,,,,,VOI SANTETI CARTOFI ,CEAPA,ELECTONICE

??? ??? ???

• 6 months later...
  • Members

ba virgile

iar nu iti vezi de treaba?

cu ce gresesc ca imi vand motorul de bmw?

sau jocuri?

vad ca ai un com pe zi ce soferu lu peste esti tu daca esti tot la calc?

virtual cred

Cel care a scris asta este patron?Ar trebui sa se piteasca in Pestera Muierii sa nu il gaseasca urmasii.Daca nu gaseste pestera sa se impuste cu levierul.Este mai simplu!Nici macar nu stie sa se exprime in limba romana!Ar trebui banat! >:(

• 1 month later...
  • Members

ba virgile

iar nu iti vezi de treaba?

cu ce gresesc ca imi vand motorul de bmw?

sau jocuri?

vad ca ai un com pe zi ce soferu lu peste esti tu daca esti tot la calc?

virtual cred

imi permiteam sa am un comp pe zi ,,,,,,,circulam mult ,,,,,,,,acum nu mai stiu cum se deschide laptopul,,,,,,,,,vrei sa mai primesti cv ,,,,,,,,,pot sa-ti trimit si eu ;D ;D ;D ;D