Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ATENTIE unde trimite-ti cv voastre


VIRGIL TIMIS

Postări Recomandate

  • Members

atentie ,,,,,,,,,,nu trimiteti cv numai de dragu de a le trimite,cautati firma pe google ,vedeti daca e-mail corespunde cu al vostru,sant totusi DATE CU CARACTER PERSONAL ,si pot ajunge in mana unor oameni care va pot face rau de ex  anuntu cu,, se cauta soferi pt suedia'' este postat de VADUVARD care nu are treaba cu aceasta firma ,este pe langa suedia la vreo 3000 km,il cheama florentin radu vaduva din deva, a lucrat la CLT ravenna si acum vinde un  motor de bmw si jocuri de copii prin deva  ;D ,,,,,,,,,,,,,cautati pe gogle si o sa va convinget singuri cine este acest angajator sau sunatil la 0728414995

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

acesta este un mesaj privat trimis de acest angajator

da ba cretinule am firma si mai studiaza legile romane ba ...cum naiba sa iti mai zic

in tara noastra ca e factura de 5 kg prune si ca e prestari servicii trebuie sa platesti 24% ce mata nu intelegi?

din cauza ta a blocat topicul

pesti?

vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga ca chilotii in cur

DECI VEDETI CA ARE FIRMA SI PLATESTE PT VOI 24% ,,,,,,,,,,VOI SANTETI CARTOFI ,CEAPA,ELECTONICE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

acesta este un mesaj privat trimis de acest angajator

da ba cretinule am firma si mai studiaza legile romane ba ...cum naiba sa iti mai zic

in tara noastra ca e factura de 5 kg prune si ca e prestari servicii trebuie sa platesti 24% ce mata nu intelegi?

din cauza ta a blocat topicul

pesti?

vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga ca chilotii in cur

DECI VEDETI CA ARE FIRMA SI PLATESTE PT VOI 24% ,,,,,,,,,,VOI SANTETI CARTOFI ,CEAPA,ELECTONICE

??? ??? ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Members

ba virgile

iar nu iti vezi de treaba?

cu ce gresesc ca imi vand motorul de bmw?

sau jocuri?

vad ca ai un com pe zi ce soferu lu peste esti tu daca esti tot la calc?

virtual cred

Cel care a scris asta este patron?Ar trebui sa se piteasca in Pestera Muierii sa nu il gaseasca urmasii.Daca nu gaseste pestera sa se impuste cu levierul.Este mai simplu!Nici macar nu stie sa se exprime in limba romana!Ar trebui banat! >:(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

ba virgile

iar nu iti vezi de treaba?

cu ce gresesc ca imi vand motorul de bmw?

sau jocuri?

vad ca ai un com pe zi ce soferu lu peste esti tu daca esti tot la calc?

virtual cred

imi permiteam sa am un comp pe zi ,,,,,,,circulam mult ,,,,,,,,acum nu mai stiu cum se deschide laptopul,,,,,,,,,vrei sa mai primesti cv ,,,,,,,,,pot sa-ti trimit si eu ;D ;D ;D ;D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.