Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Caut coleg cu experienta pentru comunitate MARACANA Timis


Postări Recomandate

  • Members

Caut urgent un  coleg cu experienta min 6 luni europa pe tir  pentru Firma Maracana din Biled,o luna afara cu o saptamana acasa 35 de euro la zi +salar pe tara daca se poate sa fie din timis,miercuri sa mergem sa depunem actele si sa plecam.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Eu am lucrat 2 luni pt ei,,,modul de ati vorbi...jos palaria dar in rest,,,,,,lasa de dorit prietenul cel mai bun MAGNETUL incarcari descarcari pe magnet,,,,,daca poti sa mergi pe magnet daca prinzi 2 3 zile asa devii,,,,,fantoma si omorii pe altii ,eu nici banuti nu iam luat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut sant din iasi si am citit anuntul tau .Sant interesat de un loc de munca am mai lucrat an echipaj pe frig pe  comunitate ,am experienta de 3 ani pe EUROPA pe rute ca ITALIA AUSTRIA GERMANIA BELGIA FRANTA OLANDA ,daca iesti interesat astept raspuns la adresa de E-MAIL olaru_gabriel73@yahoo.com sau telf 0756856413

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • Members

dragi colegi ! nu va uitati in gura celor care nu au habar ce zic despre maracana,minciuna e pe primul loc la firma asta,da,e adevarat ca sa plateste cu 35 euro pe zi dar salar pe tara poti sa uiti,magnetu si gipiesul daca il ai sta de vb cu tine daca nu magnetul ti-l vinde de la birou,parca l-ai folosi pt tine personal,banii se retin pt egal ce minciuni care nu iti sant justificate de nimeni,de plecat pleci,dar cand e sa vii acasa e problema ta cu ce vii .in fine ,una vb la angajare si alta e pe parcurs ! nu am cuvinte,sincer de toata jena ! nu am cuvinte ! daca zici ceva ,raspunsul e,,,,,daca nu iti comvine esti liber la poarta asteapta 20 de soferi,si soferul e cea mai ieftina piesa de schimb ! cam asa ti se raspunde ! bataie de joc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegu cel care vrea sa mergi la Maracana maimuta se pune doar la incarcat nuti zice sa mergi pe autobanda puneti puctul de vedere de la bun inceput ca in doi nu trebuie sa pui maimuta are ceva dreptate si colegu bernad te invata de bine.Daca te prinde bag jandarmi francezi politia italiana dosar penal interdictie sechestreaza camionu si ai sa muncesti degeaba,asculta sfaturile noastre ca nu zice nimeni de rau esti coleg ca noi asta e infractiune si se pedepseste conform legilor europene drumuri bune sa ai la aceasta firma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai am un sigur comentariu despre Firma Maracane care o cunosc mai bine ca voi toti colegi ,soferi ce lucra la dmn Genu capo la invatat e vorba de o persoana care nu stiu daca mai lucreaza pentru iei acela ia invatat in rest sun patroni baieti buni ce au resit prin propria lor munca. Si colegule cel care vrei sa mergi nu vine nimeni din jud tm pentru ca cunoaste firma Maracana multumesc si nam vrut sa zicnesc pe nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Pai da colegule pentru ca am ajuns noi soferii sa fim sclavi sclavilor .......si cand vine foamea peste tine te duci si la maracana sa lucrezi ...ca asta ii mizeria in care traim adica romania !!!!avea bunicul meu o zicala "vin ai nostri,pleaca ai nostri noi ne facem treaba cu prosti "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Members

mai oameni buni fugiti de maracana ca de dracu... ajungi la descarcari la 3 4 noaptea dimineata is cu mesajele peste tine sa intri la descarcat cu magnetu, sunt niste nesimtiti din calea fara, dispeceri de 2 lei, iar radu ce face angajarile isi bate joc de soferi in ultimu hal... credetima ca am lucrat acolo ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

cat timp e RADU tartorele la maracana o sa fie jale Genu e o persoana OK doar parazitul de radu cu gasca sa de neamuri ................ eu am lucrat la maracana cat timp sa mai puitut discuta problemele direct cu Genu a fost bine dar decand cu tartorele vai vai vai! un sfat , dor ca ultima varianta luat maracana !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.