Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

ajutorr


crystyan_57

Postări Recomandate

  • Members

am si eu o problema .......am lucrat la <cica serioasa cu bani si acum nu vor sa imi mai dea salariul si ma tot duc cu vorba acolo am lucrat pe card si am toate zilele si programele pe el,pe urma am aflat ca nu am avut contract daca imi puteti spune ce trebuie sa fac ca sa descarc cardul si ca sa imi recuperez bani de la ei ,sper sa ma puteti ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

poti sa incepi cu o reclamatie la itm[inspectoratu teritorial de munca],o vizita la a.r.r,orcum este cam greu ca noi,ca noi santem oameni de rand si ei sant oameni tari,,,,,,,,,,poate un avocat te poate ajuta dar la ce costuri sant ma gandesc ca o sa te lasi pagubas ,cum sau lasat n angajati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Colegule,singura solutie e tribunalul muncii. E gratuit! Cu sesizarea la ITM nu rezolvi nimic[vorbesc in cunostinta de cauza],faci o reclamatie la ei,astepti raspunsul 30 zile,dupa care primesti un raspuns in care iti recomanda tribunalul muncii!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.