Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Un ajutor ptr consum


yanny_yann

Postări Recomandate

  • Members

Buna ziua! Am lucrat pe o Scanie r420 semiautomatica euro4 si am avut intruna probleme cu consumul, masina era in foarte buna stare de functionare, dar cred ca nu stiam sa lucrez cu cutia, multi imi spuneau sa lucrez pe HD si manual, altii sa lucrez cu D normal pe automat. nu stiu ce sa zic, posibil sa fi fost si vina mea ca nu stiam cum sa o iau. va mulmtumesc mult si drumuri bune

1. Respecta regulamentul trecandu-ti varsta si locatia la profil

2. sunt subiecte ce trateaza interesul tau . Foloseste functia cautare te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Mai bine te duceai la scoala toate 4 clase.

Ma bad boy vezi ca aicea nu esti la tine pe starda sa fi mafiot intre copii de 10ani deja la toate posturile te bagi in seama dami nr.tau de telefon sa vad daca ai macar 15ani sau hai sa ne intalnim undeva, eu sunt din medias.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • Members
Buna ziua! Am lucrat pe o Scanie r420 semiautomatica euro4 si am avut intruna probleme cu consumul, masina era in foarte buna stare de functionare, dar cred ca nu stiam sa lucrez cu cutia, multi imi spuneau sa lucrez pe HD si manual, altii sa lucrez cu D normal pe automat. nu stiu ce sa zic, posibil sa fi fost si vina mea ca nu stiam cum sa o iau. va mulmtumesc mult si drumuri bune

1. Respecta regulamentul trecandu-ti varsta si locatia la profil

2. sunt subiecte ce trateaza interesul tau . Foloseste functia cautare te rog

Colegule, ai spus doar ca ai avut consum mare, dar spune si tu cat....si in ce conditii, ca aia conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • Members

Salut colegu,am patit la fel ca si tine,cu un camion nou,o scania 730r,in prima mie de km,consumul era aproape dublu,am fost la service la Lainate[Milano],au schimbat softul computerului de bord si am avut dupa aceea si economie,apropos,tre sa te porti cu acceleratia ca si cu domnisoarele,o zi buna si drumuri bune la toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.