Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Camion cu remorca vreau experienta


Postări Recomandate

  • Members

Buna colegii!

Am luat de ceva timp C si E imi place mult sa conduc camionu cu remorca si acum imi astept cartela taho si atestatele, dar, pana vin ele ...

Mi-as dori sa fac practica cu vreun sofer ce conduce camion cu remorca, intern sau international.

Ma intereseaza in mod deosebit parcarile cu spatele.

Sunt din Vest, Arad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members
Buna colegii!

Am luat de ceva timp C si E imi place mult sa conduc camionu cu remorca si acum imi astept cartela taho si atestatele, dar, pana vin ele ...

Mi-as dori sa fac practica cu vreun sofer ce conduce camion cu remorca, intern sau international.

Ma intereseaza in mod deosebit parcarile cu spatele.

Sunt din Vest, Arad.

in cazul in care mai este valabil anuntul , ma ofer sa te ajut...si ca sa-ti dovedesc ca ma pricep mai bine decat nemtii aia uita-te aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

da stimabile coleg,nu am spus-o din rautate...tot respectul pentru efectuarea manevrei,vroiam doar sa subliniez ca nu se vede foarte clar ce faci tu acolo...nu am vrut sa se inteleaga altceva,toata stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Fii pe pace colegu ,am inteles ce ai vrut sa exprimi... nu ma simt ofensat defel. In fapt m'ai facut sa zimbesc cand ti-am citit remarca :"dar puteai sa filmezi si tu cu ceva mai ok,nu cu telefonul fix". In final o gluma buna face ziua mai placuta si mai destinde un pic atmosfera. Respect colegule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous
Fii pe pace colegu ,am inteles ce ai vrut sa exprimi... nu ma simt ofensat defel. In fapt m'ai facut sa zimbesc cand ti-am citit remarca :"dar puteai sa filmezi si tu cu ceva mai ok,nu cu telefonul fix". In final o gluma buna face ziua mai placuta si mai destinde un pic atmosfera. Respect colegule

Doamne ajuta!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.